Prosty salon pełen luksusu

„Salon to serce każdego domu, miejsce, gdzie spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi, dzielimy się historiami i tworzymy wspomnienia”

Prestiżowy salon Ramex Showroom

Czy luksus może łączyć się z prostotą i nowoczesnością? Nasi projektanci dowodzą, że jak najbardziej. Przedstawiamy kolejny projekt wnętrza, tym razem salon będący kontynuacją poprzedniego projektu w którym przedstawialiśmy biały, ergonomiczny, a zarazem zapraszający do środka przedpokój. Tym razem nasi projektanci spełniają oczekiwania po przejściu delikatnym i stonowanym przedpokojem uderzają kontrastującym do niego salonem który dalej utrzymuje prostą skandynawską stylistykę, ale łączy to z luksusem i prestiżem.

Idealna kompozycja kolorystyczna  Ramex Showroom

Po wejściu pierwsze co rzuca się w oczy to połączenie kolorów białego i głębokiego royal blue których dopełnieniem jest dębowe drewno na jednej ze ścian. Idealna kompozycja niosąca za sobą praktyczność, ciemniejsza ściana uprzyjemni korzystanie z dużego telewizora w trakcie wieczornego oglądania filmów lub gier na konsoli. Podłoga w tym samym odcieniu drewna nie wprowadza zbędnego chaosu, dzięki czemu nasi projektanci uzyskali idealną harmonię barw.

Ekskluzywna jadalnia Ramex Showroom

Po drugiej stronie salonu nasi projektanci umieścili część jadalnianą, w której na jednej ze ścian pojawia się biała teksturowana ściana dzięki czemu pomimo przebywania dalej w salonie, możemy poczuć się jak w innym pomieszczeniu. Kolorystyka jadalni naturalnie odzwierciedla barwy bieli i dębu co sprawia, że sama jadalnia nie wyróżnia się na tle salonu będąc gotową do skorzystania, a jednocześnie dyskretna i bliska kuchni.

Salon royal blue Ramex Showroom

Dzięki wykorzystaniu ciekawie kontrastujących kolorów bieli i royal blue otrzymaliśmy prestiżowe i proste wnętrze salonu. Prestiżowe wnętrze dzięki odważnej kompozycji oraz kolorowi royal blue, kolor szczególnie popularny na francuskich dworach nadaje tajemniczości i wzbudza ciekawość, a jednocześnie nie wprowadza zimna i pozwala się zrelaksować. Prostota natomiast nie wytrąca przepychem co sprawi, że spędzanie czasu z rodziną lub przyjaciółmi nie będzie zaburzane otoczeniem.

Salon z częścią wypoczynkową i jadalnianą Ramex Showroom

Dzięki zastosowaniu dwóch osobnych systemów oświetlenia, nowoczesnych ledowych kół w części wypoczynkowej oraz kół w części jadalnianej, nasi projektanci uzyskali idealne zgranie okrągłych kształtów podkreślając jednocześnie dyskretne granice pomiędzy obiema częściami, nie zaburzając stylistyki.

Royal blue i złoto Ramex Showroom

Nasi projektanci pokusili się również o akcent złota w połączeniu z kolorem royal blue. Złote dodatki dodatkowo podnoszą prestiż oraz sprawiają, że wnętrze staje się jeszcze bardziej ciekawe. Połączenie niebieskiego i żółtego od zawsze uchodziło za jedno z najciekawszych połączeń kolorystycznych, a tutaj mamy dodatkowo prestiż i tajemniczość.

Projekt salonu Ramex Showroom

Część jadalniana natomiast została usytuowana w ten sposób, aby była ergonomiczna. Dało nam to 6 wygodnych miejsc siedzących z dostępem do każdego z nich, oraz połączenie z blatem kuchennym, dzięki czemu wygoda korzystania z tej jadalni dodatkowo wzrasta. Wejście do tej części salonu dzięki swojej stylistyce sprawia, że czujemy się w innym pomieszczeniu, jednak kolorystyka jak i delikatny akcent w postaci przedłużenia na ścianie blatu kuchennego białymi panelami ściennymi przypominające te po przeciwnej stronie salonu sprawiają, że czujemy nie wychodzimy naszą percepcją poza salon.

Projekt kuchni Ramex Showroom

Zwieńczeniem projektu jest kuchnia nawiązująca w prostocie i kolorystyce do reszty salonu. Biel i dąb subtelnie ze sobą współgrają i nadają nieskazitelności, a złote detale w postaci uchwytów szafek przypominają o prestiżowym charakterze tego wnętrza. W ten sposób nasi projektanci zamknęli projekt mieszkania w nowoczesnym, a zarazem prostym stylu. Przypominamy, że w Ramex Showroom nasi projektanci są gotowi na zaprojektowanie każdego wnętrza, nie tylko łazienki, ale również salonów, sypialni, kuchni i innych pomieszczeń.

Zapraszamy do Ramex Showroom
Nowy Sącz ul. WIśniowieckiego 123C NAWIGUJ

Obserwuj nas na facebook i instagram.

To top