Ramex Prešov II (Słowacja)

Oddział RAMEX Prešov II ul. Strojnicka 9 – Skład Fabryczny BRUK-BET DESIGN

RAMEX oddział Prešov II, ul. Strojnicka 9, to dobrze zaopatrzony skład fabryczny firmy Bruk-Bet Design, posiadający ekspozycję prezentującą praktyczne zastosowanie poszczególnych produktów w ogrodzie i wokół domu. Przy wyborze materiałów do budowy tarasów, podjazdów czy ogrodzeń, pomocna jest wizualizacja różnych rozwiązań, jakie można wykonać z płyt betonowych, kostki brukowej czy obrzeży.

Na ekspozycji i w magazynie RAMEX – Oddział Prešov II znajdziecie Państwo: obrzeża, ogrodzenia, krawężniki i słupki, które pozwalają w elegancki i funkcjonalny sposób wykończyć nawierzchnię z kostki brukowej. Obrzeża i krawężniki nie tylko stabilizują nawierzchnię ale są również ciekawą ozdobą, która dodaje charakteru otoczeniu i ożywia przestrzeń. Obrzeża tworzą wyraźną granicę między trawnikami, a ścieżkami wykonanymi z kostki brukowej, ale oprócz funkcji brzegowej, mogą być również stosowane jako krawędzie niskich klombów.

Naszymi absolutnymi bestsellerami są płytki tarasowe i ogrodowe, idealne do aranżacji ścieżek ogrodowych, przydomowych podjazdów czy traktów spacerowych. Ich mocną stroną jest unikalny design, inspirowany wyglądem kamienia naturalnego oraz bardzo wysoka odporność na uszkodzenia i zabrudzenia, które zapewnia zastosowany podczas produkcji system ochrony powierzchni. Odwiedzając ekspozycję firmy Bruk-Bet warto zwrócić uwagę na różnorodność form i faktur oferowanych produktów, które pozwalają idealnie dopasować wygląd ogrodu do aranżacji otaczającego środowiska.

Klienci oddziału RAMEX z ekspozycją i magazynem produktów Bruk-Bet Design mogą skorzystać z profesjonalnych usług projektantów, którzy pomogą w zaprojektowaniu terenu wokół domu. Dla Państwa wygody oferujemy różnorodne pakiety projektowe, które z łatwością można dopasować do swoich oczekiwań i możliwości. Projektanci pracują w oparciu o najlepsze produkty Bruk-Bet Design. W razie potrzeby istnieje możliwość zamówienia usługi wymiarowania w plenerze oraz dokumentacji fotograficznej na miejscu docelowej inwestycji w celu przygotowania wizualizacji koncepcji architektonicznej w 3D.

Oddział RAMEX Prešov II ul. Strojnicka 9 – ekologiczne i nowoczesne produkty!

Dzięki kostce i płytkom ekologicznym tworzenie utwardzonej powierzchni pozwala na prawidłowe i wydajne odprowadzanie wód opadowych do gruntu, co w naturalny sposób wspiera ekosystem i jest szczególnie ważne na terenach zagrożonych hydrologicznie. Nasze aranżacje produktów Bruk-Bet Design to m.in. ażurowe powierzchnie i elementy ze specjalnymi odstępnikami tworzącymi szczeliny, a także kostki i płyty o wysokiej przepuszczalności wody.

Nasz oddział RAMEX Prešov II oferuje również tzw. mini palisady, mini gazony oraz obrzegowania trapezowe, stanowiące ciekawą alternatywę dla klasycznych słupków i krawężników. Zachęcamy do skorzystania z tego nowoczesnego rozwiązania, które daje możliwość dowolnego kształtowania krawędzi trawnika, klombów czy podjazdu. W naszym składzie fabrycznym Bruk-Bet Design Prešov II można również zakupić gotowe elementy do budowy mocnych i atrakcyjnych schodów zewnętrznych.

Oddział RAMEX Prešov II ul. Strojnicka 9 – nie tylko kostka brukowa!

W oddziale RAMEX Prešov II znajdą Państwo nie tylko kostki brukowe Bruk-Bet i płyty brukowe Leier, ale również wiele innych produktów znanych marek takie jak: cegły Leier i Porotherm, bloczki Termalica i Ytong, pustaki szalunkowe Stadreko, nadproża Leier, Porotherm i Termalica, kominy Leier i Schiedel, styrodur Synthos, wełny fasadowe Nobasil i Petralana, stal zbrojeniowa, papy oraz wiele innych materiałów niezbędnych do budowy lub remontu.

Oddział RAMEX Prešov II ul. Strojnicka 9 – jesteśmy blisko Ciebie!

W ofercie oddziału RAMEX Prešov II znajdują się również kratki trawnikowe, które stosowane są jako wierzchnia warstwa stosowana alternatywnie do kostki brukowej, betonu czy asfaltu. Warto wspomnieć, że konstrukcja kraty pozwala na uzyskanie ciekawych efektów wizualnych, np. zazielenienie parkingów, dróg czy chodników, wyłożonych kamieniem ozdobnym, ponieważ kratkę można wypełnić podłożem do wysiewania trawników oraz drobnym kruszywem. Kratki trawnikowe, podobnie jak kostki i płyty ekologiczne, skutecznie stabilizują podłoże i zapobiegają powstawaniu kolein oraz umożliwiają przedostawanie się wody i powietrza do niższych warstw podłoża.

Klienci Oddziału RAMEX Prešov II mogą zamówić każdy produkt dostępny w Centrali RAMEX Słowacja, Prešov I, ul. K surdoku 9 z odbiorem w lokalnym oddziale lub z dostawą pod wskazany adres.

Skontaktuj się z nami
RAMEX | Slovakia
Strojnícka 9, Prešov
0907 915 289
strojnicka@ramexslovakia.sk

To top