Oddział w Nowym Sączu - Ramex

Oddział RAMEX w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 79 – Składy Fabryczne BRUK-BET DESIGN

Oddział RAMEX-u w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 79, to wzorcowo zaopatrzony skład fabryczny Bruk-Bet Design wraz z plenerową ekspozycją, na której można zobaczyć praktyczne zastosowanie poszczególnych produktów w ogrodzie i w najbliższym otoczeniu domu. Zewnętrzna ekspozycja przyciąga naszych Klientów z uwagi na ciekawą aranżację, obrazującą wkomponowanie elementów takich jak: pustaki ogrodzeniowe, płyty betonowe, kostka brukowa, palisady i obrzeża, w przestrzeń zielonego ogrodu, z żywymi roślinami.

Na wystawie oraz w magazynie Oddziału RAMEX Nowy Sącz – Węgierska znajdą Państwo m.in. pustaki ogrodzeniowe, które z uwagi na regularny kształt prostokąta oraz drobnoziarnistą strukturę powierzchni, zapewniają wrażenie zadbanego ogrodzenia z klasą. Warto zauważyć, że stonowane, naturalne kolory harmonijnie współgrają z otoczeniem, dlatego pustaki ogrodzeniowe to idealny materiał do stworzenia eleganckiej, stylowej, a jednocześnie nowoczesnej aranżacji wokół domu.

Naszymi największymi bestsellerami są obrzeża palisadowe i krawężniki, a także kostki i płyty brukowe, które doskonale sprawdzają się w aranżacji ścieżek ogrodowych, przydomowych podjazdów czy traktów spacerowych. Ich wspólną zaletą jest bogate wzornictwo inspirowane wyglądem naturalnych kamieni wielość form i faktur, co pozwala idealnie dopasować ich wygląd do aranżacji otoczenia.

Oddział RAMEX w Nowym Sączu – przyjdź i zobacz plenerową ekspozycję!

Nowosądecka plenerowa aranżacja produktów marki Bruk-Bet Design ukazuje m.in. Panele Prospect – obrzeża, które kształtem przypominają kwadratowe palisady, co decyduje o ich wizualnej atrakcyjności i praktycznych zaletach. Swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim w sąsiedztwie nawierzchni wykonanych ze szlachetnych płyt oraz kostek brukowych.

Warto zwrócić uwagę także na betonowe płyty brukowe Novator Piano, o gładkiej powierzchni w tonacjach szarości i beżu, w geometrycznych kształtach – kwadratów i prostokątów. Produkty o tak klasycznym designie oraz regularna siatka spoin Novator Piano dodatkowo podkreślają minimalistyczną aranżację przydomowego podjazdu i nawierzchni.

Zachęcamy Państwa także do skorzystania z praktycznego rozwiązania, jakie stanowią betonowe stopnie schodowe, będące ciekawą alternatywę dla wykończenie schodów zewnętrznych płytkami ceramicznymi. W naszym nowosądeckim składzie fabrycznym Bruk-Bet Design można zaopatrzyć się w gotowe elementy, które posłużą do skonstruowania solidnych i estetycznych schodów.

Klienci Oddziału RAMEX z ekspozycją i magazynem produktów Bruk-Bet Design, mogą skorzystać z pomocy projektantów, którzy pomogą zaprojektować teren wokół domu. Dla Państwa wygody oferujemy różne pakiety projektowe, które łatwo dopasować do swoich oczekiwań i możliwości. Projektanci pracują w oparciu o najlepsze wyroby Bruk-Bet Design. W razie potrzeby można zamówić usługę wymiarowania w plenerze na docelowym terenie realizacji projektu oraz dokumentację fotograficzną w celu przygotowania wizualizacji koncepcji architektonicznej w systemie 3D.

Oddział RAMEX w Nowym Sączu – Węgierska – jesteśmy blisko Ciebie!

Oddział RAMEX-u w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 79, to nie tylko produkty Bruk-Bet Design. Zamówisz u nas podstawowe materiały budowlane: stal zbrojeniową, pustaki, bloczki, cegły, kształtki, cement, wapno, gips szpachlowy i budowlany, papy, płyty wiórowe i warstwowe oraz OSB, jak również materiały dociepleniowe takie jak: wełna mineralna, styropian oraz tynki zewnętrzne. Bliskość hurtowego magazynu materiałów budowlanych wielkogabarytowych, zlokalizowanego przy ul. Wiśniowieckiego 123 C w Nowym Sączu, zapewnia płynność dostaw, dla każdego produktu dostępnego w Centrali RAMEX Nowy Sącz z odbiorem w lokalnym oddziale lub z dostawą pod wskazany adres.

W nowosądeckim Oddziale RAMEX-u przy ul. Węgierskiej 79, można skorzystać również z Wypożyczalni sprzętu budowlanego. W naszej ofercie dla Klientów indywidualnych, firm wykonawczych oraz podwykonawców inwestycji budowlanych, znajduje się sprzęt budowlany, ogrodniczy, narzędzia i elektronarzędzia.

Sprawna spedycja i transport między naszymi Oddziałami ułatwia także naszym Klientom korzystanie z oferty Mieszalnika Farb i Tynków. Oferujemy Państwu szybką realizację indywidualnych zamówień na farby z mieszalnika firm Atlas, Bolix, Cerestit i Baumit, przygotowanych specjalnie na Wasze życzenie.

Zapraszamy do naszej siedziby nie tylko mieszkańców najbliższych dzielnic i osiedli Nowego Sącza, takich jak: Biegonice, Dąbrówka, Wólki, Kaduk, Poręba Mała i Zawada, ale także nieodległych miejscowości: Stary Sącz, Łazy Biegonickie czy Żeleźnikowa.

Wirutalny spacer

Skontaktuj się z nami
RAMEX | Nowy Sącz
ul Węgierska 79, 33-300 Nowy Sącz, woj. małopolskie
18 262 21 68
wegierska@ramex.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 7:00 – 17:00
Sobota 7:00 – 13:00
Niedziela nieczynne

To top