Kontakt

Nasz zespół

Paweł Ogórek – Dyrektor handlowy

tel. 602 589 606 wew. 911

tel. 602 123 368

p.ogorek@ramex.pl


Tomasz Cabak - Kierownik działu sprzedaży hurtowej

tel. 602 589 606 wew. 922

tel. 602 248 591

t.cabak@ramex.pl


Agnieszka Kałuzińska – Kierownik działu sprzedaży detalicznej

tel. 602 589 606 wew. 930

tel. 668 435 546

a.kaluzinska@ramex.pl


Łukasz Ciuła – Specjalista ds. handlu – Chemia budowlana, systemy ociepleń, mieszalnik farb i tynków

tel. 602 589 606 wew. 931

tel. 662 054 811

l.ciula@ramex.pl


Łukasz Papużyński – Specjalista ds. handlu – Bramy garażowe, ogrodzenia, sucha zabudowa, sufity podwieszane, palety

tel. 602 589 606 wew. 937

tel. 692 409 364

l.papuzynski@ramex.pl


Robert Piszczek – Specjalista ds. handlu – Kostka brukowa i architektura ogrodowa

tel. 602 589 606 wew. 915

tel. 604 583 090

r.piszczek@ramex.pl


Jerzy Pomietłowski – Specjalista ds. handlu – Izolacje, sucha zabudowa, materiały ścienne (pustaki, bloczki), okna dachowe

tel. 602 589 606 wew. 928

tel. 664 450 811

j.pomietlowski@ramex.pl


Artur Tokarz – Specjalista ds. handlu – Kanalizacja, pokrycia dachowe, produkty stalowe, materiały ścienne (pustaki, bloczki)

tel. 602 589 606 wew. 956

tel. 602 250 365

a.tokarz@ramex.pl


Jacek Radzik – Specjalista ds. handlu – Płytki ceramiczne , wyposażenie łazienek, armatura i ceramika łazienkowa

tel. 602 589 606 wew. 923

tel. 660 692 291

j.radzik@ramex.pl


Paweł Frączek – powiat nowosądecki: Nowy Sącz, Stary Sącz, Rytro, Piwniczna-Zdrój, Muszyna, Krynica-Zdrój

tel. 602 753 265

p.fraczek@ramex.pl


Andrzej Majerczak – powiat będziński, bielski, bieruńsko-lędziński, cieszyński, chrzanowski, częstochowski, gliwicki, kłobucki, lubliniecki, mikołowski, myszkowski, myślenicki, nowotarski, oświęcimski, pszczyński, raciborski, rybnicki, suski, tarnogórski, tatrzański, wadowicki, wielicki, wodzisławski, zawierciański, żywiecki; Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory

tel. 660 419 578

a.majerczak@ramex.pl


Daniel Patyk – powiat buski, brzozowski, dąbrowski, dębicki, gorlicki, jasielski, jędrzejowski, kazimierski, kielecki, kolbuszowski, konecki, krośnieński, leski, miechowski, mielecki, opatowski, ostrowiecki, pińczowski, proszowicki, ropczycko-sędziszowski, sandomierski, sanocki, skarżyski, starachowicki, staszowski, strzyżowski, tarnobrzeski, tarnowski, włoszczowski; Kielce, Krosno, Tarnobrzeg, Tarnów

tel. 784 553 906

d.patyk@ramex.pl


Maciej Łukaszczyk – powiat bocheński, brzeski, limanowski, myślenicki, olkuski, wielicki

tel. 784 583 528

m.lukaszczyk@ramex.pl


Hubert Więcek – powiat bieszczadzki, jarosławski, leżajski, lubaczowski, łańcucki, niżański, przemyski, przeworski, rzeszowski, stalowowolski, tarnobrzeski; Przemyśl, Rzeszów, Tarnobrzeg

tel. 784 582 957

h.wiacek@ramex.pl


Marcin Kruk – powiat krakowski, Kraków

tel. 784 582 785

p.furgal@ramex.pl


Krzysztof Wierzchanowski – powiat bieszczadzki, brzozowski, dębicki, jarosławski, jasielski, kolbuszowski, krośnieński, leski, leżajski, lubaczowski, łańcucki, mielecki, niżański, przemyski, przeworski, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, sanocki, stalowowolski, strzyżowski, tarnobrzeski; Krosno, Przemyśl, Rzeszów, Tarnobrzeg

tel. 604 164 642

k.wierzchanowski@ramex.pl

Ewelina Furtak-Cisowska – Menedżer Showroom

tel. 606 875 889

e.cisowska@ramex.pl


Robert Trojan – Doradca Klienta / Projektant

tel. 602 589 606 wew. 2

tel. 600 443 725

r.trojan@ramex.pl


Przemysław Kaliciecki – Doradca Klienta / Projektant

tel. 602 589 606 wew. 2

tel. 600 443 725

p.kaliciecki@ramex.pl


Tomasz Karpiel – Spedytor krajowy

tel. 602 589 606 wew. 972

tel. 795 597 208

t.karpiel@ramex.pl


Justyna Ligęza-Gargula – Faktury i płatności

tel. 602 589 606 wew. 920

tel. 604 244 192

j.ligeza@ramex.pl


Bartłomiej Janus - Specjalista ds. spedycyjno – transportowych

tel. 602 589 606 wew. 920

tel. 604 244 192

b.janus@ramex.pl

Małgorzata Czepiel-Lubecka – Główny księgowy

tel. 602 589 606 wew. 933

tel. 784 553 321

m.lubecka@ramex.pl


Bernadetta Gąsiorek – Specjalista ds. księgowych i windykacji

tel. 602 589 606 wew. 914

tel. 600 478 099

b.gasiorek@ramex


Księgowe

tel. 602 589 606 wew. 7

ksiegowosc@ramex.pl


Anna Rogozińska – Specjalista ds. kadr i płac

tel. 602 589 606 wew. 940

tel. 668 833 807

kadry@ramex.pl

Jarosław Ferenc – Specjalista ds. marketingu

tel. 602 589 606 wew. 919

tel. 604 958 240

marketing@ramex.pl

Małgorzata Smoleń – Specjalista ds. sprzedaży internetowej

tel. 602 589 606 wew. 4

tel. 666 071 519

m.smolen@ramex.pl

Zdzisław Jurkiewicz – Kierownik magazynu

tel. 660 419 563

magazyn@ramex.pl


Adam Zemanek – Zastępca Kierownika magazynu

tel. 796 666 307

magazyn@ramex.pl


Elżbieta Feluś – Biuro magazynu

tel. 602 589 606 wew. 917

magazyn@ramex.pl

Skontaktuj się z nami
RAMEX
ul. Wiśniowieckiego 123C, 33-300 Nowy Sącz
18 444 14 04 wew. 24
ramex@ramex.pl
To top