Skład budowlany, kostka brukowa Nowy Targ – Ramex

Oddział RAMEX w Nowym Targu – Składy Fabryczne
BRUK-BET DESIGN

Oddział RAMEX-u w Nowym Targu przy ul. Szaflarskiej 103 B, to świetnie zaopatrzony skład fabryczny Bruk-Bet Design wraz z ekspozycją, która pokazuje praktyczne zastosowanie poszczególnych produktów w ogrodzie i w najbliższym otoczeniu domu. Wizualizacja różnorodnych rozwiązań w zakresie kompozycji płyt betonowych, kostki brukowej czy palisady, jest bardzo pomocna przy wyborze materiałów do budowy tarasów, podjazdów lub ogrodzenia.

Na ekspozycji oraz w magazynie Oddziału RAMEX – Nowy Targ znajdą Państwo m.in. obrzeża, palisady, krawężniki i słupki, które pozwalają w elegancki i funkcjonalny sposób wykończyć powierzchnie z kostki brukowej. Obrzegowania i krawężniki nie tylko stabilizują nawierzchnię, ale stanowią także ciekawą dekorację, która nadaje charakteru otoczeniu i dynamizuje przestrzeń. Obrzeża tworzą wyraźną granicę pomiędzy trawnikiem a ścieżką z kostki brukowej, ale oprócz funkcji granicznej, świetnie sprawdzają się także jako krawędzie niskich rabatek kwiatowych lub trawników.

Naszym absolutnym bestsellerem są płyty tarasowe i ogrodowe, które doskonale sprawdzają się w aranżacji ścieżek ogrodowych, przydomowych podjazdów czy traktów spacerowych. Ich atutem jest wyjątkowe wzornictwo, inspirowane wyglądem naturalnych kamieni oraz bardzo wysoka odporność na uszkodzenia i zabrudzenia, którą zapewnia system ochrony powierzchni, stosowany w trakcie procesu produkcji. Wizytując firmową ekspozycję Bruk-Betu warto zwrócić uwagę na wielość form i faktur oferowanych produktów, która pozwala idealnie dopasować ich wygląd do aranżacji otoczenia.

Klienci Oddziału RAMEX z ekspozycją i magazynem produktów Bruk-Bet Design, mogą skorzystać z pomocy projektantów, którzy pomogą zaprojektować teren wokół domu. Dla Państwa wygody oferujemy różne pakiety projektowe, które łatwo dopasować do swoich oczekiwań i możliwości. Projektanci pracują w oparciu o najlepsze wyroby Bruk-Bet Design. W razie potrzeby można zamówić usługę wymiarowania w plenerze na docelowym terenie realizacji projektu oraz dokumentację fotograficzną w celu przygotowania wizualizacji koncepcji architektonicznej w systemie 3D.

Oddział RAMEX w Nowym Targu – ekologiczne i nowoczesne produkty!

Dzięki kostkom i płytom ekologicznym tworzenie utwardzonej powierzchni umożliwia prawidłowe i efektywne odprowadzanie wody opadowej do gruntu, co w naturalny sposób wspiera ekosystem i ma szczególne znaczenie w przypadku terenów zagrożonych hydrologicznie. Nasza aranżacja produktów marki Bruk-Bet Design ukazuje m.in. ażurowe powierzchnie oraz elementy o specjalnych odstępnikach dystansowych tworzących szczeliny, a także kostki i płyty o wysokiej przepuszczalności wody.

Nowotarski Oddział RAMEX-u oferuje również tzw. mini palisady, mini gazony oraz obrzegowania trapezowe, które są ciekawą alternatywą dla klasycznych słupków i krawężników. Zachęcamy Państwa do skorzystania z tego nowoczesnego rozwiązania, ponieważ daje ono możliwość swobodnego kreowania linii brzegowej trawnika, rabaty lub podjazdu. W naszym nowotarskim składzie fabrycznym Bruk-Bet Design można zaopatrzyć się także w gotowe elementy, które posłużą do skonstruowania solidnych i estetycznych schodów zewnętrznych.

Oddział RAMEX-u w Nowym Targu – jesteśmy blisko Ciebie!

W ofercie Oddziału RAMEX-u w Nowym Targu są także kratki trawnikowe, stosowane jako wierzchnia warstwa alternatywnie do kostki brukowej, betonu czy asfaltu. Warto wiedzieć, że konstrukcja kratki pozwala na uzyskanie ciekawych efektów wizualnych, takich jak: zielone parkingi, drogi czy też chodniki z kamienia ozdobnego, ponieważ kratkę można wypełnić zarówno podłożem na którym wysiewa się trawnik, jak i drobnym kruszywem. Kratki trawnikowe, podobnie jak kostki i płyty ekologiczne, skutecznie stabilizują grunt oraz zapobiegają w powstawaniu kolein, przepuszczają wodę i powietrze do niższych warstw podłoża.

Oddział RAMEX-u w Nowym Targu obsługuje klientów z całego Podhala. Zapraszamy mieszkańców Miasta i Gminy Nowy Targ oraz pobliskich miejscowości, takich jak: Szaflary, Czarny Dunajec, Białka Tatrzańska, Poronin czy Zakopane. Konkurencyjne ceny i dostawa własną flotą samochodową prosto na plac budowy, także poza Nowym Targiem, wyróżniają nas na rynku. Szybki i bezproblemowy dowóz specjalnymi samochodami dostawczymi oferujemy naszym Klientom, szczególnie przy zakupie produktów o znacznej masie i dużych gabarytach.

W nowotarskim Oddziale RAMEX-u można skorzystać również z Wypożyczalni sprzętu budowlanego.W naszej ofercie dla Klientów indywidualnych, firm wykonawczych oraz podwykonawców inwestycji budowlanych, znajduje się sprzęt budowlany, ogrodniczy, narzędzia i elektronarzędzia.

Klienci Oddziału RAMEX Nowy Targ mogą zamówić każdy produkt dostępny w Centrali RAMEX Nowy Sącz z odbiorem w lokalnym oddziale lub z dostawą pod wskazany adres.

Wirtualny spacer

Skontaktuj się z nami
RAMEX | Nowy Targ
ul. Szaflarska 103B, 34-400 Nowy Targ, woj. małopolskie
+48 784 582 267
nowytarg@ramex.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 7:00 – 17:00

Sobota 8:00 – 13:00

Niedziela nieczynne

To top