Przedpokój który zaprasza

„Przedpokój jest jak kurtyna oddzielająca świat zewnętrzny, od naszego prywatnego.”

Przedpokój który zaprasza

Przedpokój to miejsce które po powrocie do domu widzimy jako pierwsze. Jego zadaniem jest łączyć wszelkie pomieszczenia, jednak dobrze zaprojektowany przedpokój wpływa również na wygodę użytkowania całego mieszkania, ponadto potrafi podkreślić styl innych pomieszczeń samemu nie przytłaczając swoim wystrojem. Nasi projektanci Ramex Showroom dokonali tego co dla innych jest niewykonalne. Zadbali oni o jak najwyższą ergonomię jak i prosty design, nie przytłaczający, a ponadto podkreślający styl pozostałych pomieszczeń, jakby chciał zaprosić do dalszych pomieszczeń i to ułatwiał.

Ergonomiczny przedpokój

Nasi projektanci pomyśleli o każdym detalu, ten projekt to nie zwykły ciemny przedpokój który jest jedynie korytarzem pomiędzy pokojami, a jasny, zapraszający nas do środka w stylu skandynawskim łącznik między pomieszczeniami. Projektanci zadbali również o ergonomię, liczne szafy do których można pomieścić ubrania wierzchnie jak i rzadziej wykorzystywane inne przedmioty pozwala zadbać o ład w całym mieszkaniu. Świetnym połączeniem jest siedzisko przy domofonie, które nie zajmuje dodatkowej przestrzeni, jest blisko drzwi wejściowych więc łatwiej zadbać o czystość pomieszczenia zimą, a ponadto oferuje wygodę w trakcie zakładania butów.

Przedpokój w stylu skandynawskim

Nasi projektanci Ramex Showroom jak nie raz już udowodnili, są w stanie z czegoś tak oczywistego jak przedpokój zrobić coś, co na co dzień jest w stanie ułatwić użytkowanie mieszkania jak również cieszyć oko. Zapraszamy do odwiedzin, gdzie nasi projektanci pomogą Państwu w zaprojektowaniu idealnych wnętrz, od przedpokoju, przez salon i sypialnie, na łazience kończąc.

Zapraszamy do Ramex Showroom
📍 Nowy Sącz ul. WIśniowieckiego 123C NAWIGUJ

Obserwuj nas na facebook i instagram.

To top