Skład budowlany, kostka brukowa Rzeszów - Ramex

Oddział RAMEX w Rzeszowie – Składy Fabryczne BRUK-BET DESIGN

Oddział RAMEX-u w Rzeszowie przy ul. Zawiszy Czarnego 56, to wzorcowo zaopatrzony skład fabryczny Bruk-Bet Design wraz z ekspozycją na zewnątrz, przedstawiającą zastosowanie poszczególnych produktów w ogrodzie i w najbliższym otoczeniu domu. Ta ekspozycja to wizualna pomoc w wyborze produktów, ponieważ obrazuje wkomponowanie elementów takich jak płyty betonowe, kostka brukowa czy palisady, w przestrzeń ogrodu i w zestawieniu z innymi elementami w obrębie podjazdu, bramy czy ogrodzenia.

Na ekspozycji oraz w magazynie Oddziału RAMEX – Rzeszów znajdą Państwo m.in. płyty tarasowe i ogrodowe, które łączą w sobie nowoczesne wzornictwo i wysoką funkcjonalność – doskonale sprawdzają się w najbliższym otoczeniu domu, na tarasie, jak również w ogrodzie. Dzięki bogatej kolorystyce można je dopasować do terenu wokół domu – płyty tarasowe dobrze współgrają z aranżacjami w stylu rustykalnym, jak i o charakterze minimalistycznym lub nowoczesnym.

Absolutnym bestsellerem są kostki i płyty brukowe, które doskonale sprawdzają się w aranżacji ścieżek ogrodowych, przydomowych podjazdów czy traktów spacerowych. Wyróżnia je wyjątkowe wzornictwo, inspirowane wyglądem naturalnych kamieni oraz szczególna odporność na uszkodzenia i zabrudzenia, którą zapewnia stosowany w trakcie procesu produkcji system ochrony powierzchni. Wielość form i faktur pozwala idealnie dopasować ich wygląd do aranżacji otoczenia.

Klienci Oddziału RAMEX z ekspozycją i magazynem produktów Bruk-Bet Design, mogą skorzystać z pomocy projektantów, którzy pomogą zaprojektować teren wokół domu. Dla Państwa wygody oferujemy różne pakiety projektowe, które łatwo dopasować do swoich oczekiwań i możliwości. Projektanci pracują w oparciu o najlepsze wyroby Bruk-Bet Design. W razie potrzeby można zamówić usługę wymiarowania w plenerze na docelowym terenie realizacji projektu oraz dokumentację fotograficzną w celu przygotowania wizualizacji koncepcji architektonicznej w systemie 3D.

Oddział RAMEX w Rzeszowie – ekologiczne i nowoczesne produkty!

Dzięki kostkom i płytom ekologicznym tworzenie utwardzonej powierzchni umożliwia prawidłowe i efektywne odprowadzanie wody opadowej do gruntu, co w naturalny sposób wspiera ekosystem i ma szczególne znaczenie w przypadku terenów zagrożonych hydrologicznie. Nasza aranżacja produktów marki Bruk-Bet Design ukazuje m.in. ażurowe powierzchnie oraz elementy o specjalnych odstępnikach dystansowych tworzących szczeliny, a także kostki i płyty o wysokiej przepuszczalności wody.

Rzeszowski Oddział RAMEX-u oferuje również stopnie schodowe, ciekawą alternatywę dla wykończenie schodów zewnętrznych płytkami ceramicznymi. Zachęcamy Państwa do skorzystania z tego praktycznego rozwiązania, jakie stanowią schody betonowe. W naszym rzeszowskim składzie fabrycznym Bruk-Bet Design można zaopatrzyć się w gotowe elementy, które posłużą do skonstruowania solidnych i estetycznych schodów.

Oddział Ramex-u w Rzeszowie – jesteśmy blisko Ciebie!

W ofercie Oddziału RAMEX w Rzeszowie są także murki ogrodzeniowe, pełniące z jednej strony funkcję użytkową – wytyczają granice posesji, ogrodu itp., a z drugiej strony odgrywające znaczącą rolę dekoracyjną. Polecamy Państwu także palisady ogrodowe – nowoczesne, niezwykle kreatywne wyroby betonowe. Zasadą zastosowań palisad jest ich pionowa zabudowa obok siebie. Dają one możliwość ukształtowania otwartych oraz zamkniętych linii prostych i łukowych zarówno w płaszczyźnie poziomej jak i pionowej.

Oddział RAMEX-u w Rzeszowie to nie tylko produkty Bruk-Bet Design. Kupisz u nas podstawowe materiały izolacyjne, pustaki ścienne, płyty z wełny skalnej i mineralnej, wełnę fasadową, a także membranę dachową.

Atrakcyjne ceny i dostawa własną flotą samochodową prosto na plac budowy, także poza Rzeszowem, to nasze atuty. Bezproblemowy dowóz specjalnymi samochodami dostawczymi oferujemy naszym Klientom, szczególnie przy zakupie produktów o znacznej masie i dużych gabarytach.

W rzeszowskim Oddziale RAMEX-u można skorzystać również z Wypożyczalni sprzętu budowlanego. W naszej ofercie dla Klientów indywidualnych, firm wykonawczych oraz podwykonawców inwestycji budowlanych, znajduje się sprzęt budowlany, ogrodniczy, narzędzia i elektronarzędzia.

Klienci Oddziału RAMEX Rzeszów mogą zamówić każdy produkt dostępny w Centrali RAMEX Nowy Sącz z odbiorem w lokalnym oddziale lub z dostawą pod wskazany adres.

Skontaktuj się z nami
RAMEX | Rzeszów
ul. Zawiszy Czarnego 56, 35-083 Rzeszów, woj. podkarpackie
+48 784 589 373
rzeszow@ramex.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

Sobota nieczynne

Niedziela nieczynne

To top