Ramex Prešov I (Słowacja)

Odział RAMEX Prešov I (Słowacja) – sukces bez granic!

Ważnym momentem w historii Spółki RAMEX było otwarcie w 2004 roku bliźniaczej firmy na terenie Słowacji – RAMEX s. r. o z siedzibą w Presovie przy ul. K Surdoku 9. W roku 2019 powstał także kolejny oddział w tym mieście przy ul. Strojnickiej 9. W słowackim Oddziale RAMEX-u znajduje się m.in. Mini Market Budowlany, w którym mogą Państwo zakupić wszystkie niezbędne narzędzia i artykuły do budowy i remontu domu, a także wyposażenie wnętrz i ogrodu.

W naszym sklepie czekają na Państwa profesjonalni doradcy Klienta, którzy podpowiedzą, jaki asortyment będzie odpowiedni do prac budowlanych i wykończeniowych. Znajdziecie Państwo u nas podstawowe materiały ogólnobudowlane, m.in. stal zbrojeniową, pustaki, bloczki, cegły, kształtki, cement, wapno, gips szpachlowy i budowlany, papy, płyty wiórowe i warstwowe oraz OSB, jak również materiały dociepleniowe takie jak: wełna mineralna, styropian oraz tynki zewnętrzne.

Oferujemy oryginalne produkty uznanych marek: Synthos XPS w zakresie izolacji, cegły Wienerberger, systemy kominowe Schiedel, bloczki z gazobetonu (betonu komórkowego) Thermalica, płyty betonowe i kostka brukowa prosto od Bruk-Bet Design, profile i akcesoria do płyt gipsowo-kartonowych z firmy Budmat, materiały budowlane Cemix, izolacje termiczne z wełny mineralnej i płyty gipsowe Knauf, kominowe systemy z cegieł Leier, chemię budowlaną Murexin, izolację termiczną EPS marki Polyform, suche mieszanki zapraw Sakret, a także okucia szalunkowe Stadreko.

Pracujemy od lat z najlepszymi producentami takimi jak: Calmit, Austrotherm, Gunnex Builiding Solutions, Kronopol – Swiss Krono Group, City Stone Design, Bolix, Stargres, Atlas.

RAMEX Prešov I (Słowacja) – jesteśmy blisko Ciebie!

W Presovie oprócz Mini Marketu Budowlanego znajduje się świetnie zaopatrzony magazyn materiałów budowlanych wielkogabarytowych, które dostarczamy w szybki i bezproblemowy sposób specjalnymi samochodami dostawczymi, zarówno przy detalicznym, jak i hurtowym zakupie produktów o znacznej masie i dużych gabarytach. W zakresie dostaw własną flotą samochodową prosto na plac budowy obsługujemy teren całej Słowacji, a szczególnie jej północną część, na czele z okolicami takich miast jak: Presov, Koszyce, Poprad, Lubowla, czy Bardejów.

Słowacki Oddział RAMEX-u posiada także specjalny dział obsługi inwestycji, który kompleksowo zajmuje się obsługą oraz dostawą materiałów na duże inwestycje realizowane zarówno przez inwestorów prywatnych, jak i przez jednostki samorządu terytorialnego na terenie całej Słowacji. Systemowa obsługa tego typu inwestycji w naszej firmie, jest możliwa dzięki temu, że produkty znajdujące się w ofercie sprzedażowej posiadają gwarancję najwyższej jakości oraz wymagane certyfikaty i atesty.

Oferta Oddziału RAMEX Prešov I (Słowacja)

Klientom Oddziału RAMEX-u w Presovie, oferujemy m.in. szeroki asortyment chemii budowlanej, niezbędnej do podstawowych prac budowlanych i remontowo-wykończeniowych: zaprawy cementowe, gipsowe i klejowe, tynki elewacyjne, grunty i impregnaty, silikony i akryle oraz dodatki do zapraw i betonów, jak również piany montażowe, kleje, uszczelniacze i fugi.

Uzupełnieniem gotowych produktów w zakresie farb białych i kolorowych, jest możliwość skorzystania z oferty Mieszalnika Tynków i Farb. Oferujemy Państwu szybką realizację indywidualnych zamówień na tynki i farby z mieszalnika firm Atlas, Bolix, Cerestit i Baumit, przygotowanych specjalnie na Wasze życzenie.

Klienci słowackiego Oddziału RAMEX-u w Presovie mogą zamówić każdy produkt dostępny w Centrali RAMEX Nowy Sącz z odbiorem w lokalnym oddziale lub z dostawą pod wskazany adres.

Skontaktuj się z nami
RAMEX | Slovakia
K surdoku 9, Prešov
0918 894 731
ramexslovakia@ramexslovakia.sk
To top