Sklep budowlany Piwniczna Zdrój – Ramex

Mini Market budowlany RAMEX w Piwnicznej

Produkty dostępne w Mini Markecie budowlanym RAMEX Piwniczna

W Mini Markecie budowlanym RAMEX w Piwnicznej znajdą Państwo wszystkie niezbędne narzędzia i artykuły do budowy i remontu domu, a także wyposażenie wnętrz i ogrodu. W naszym sklepie czekają na Państwa profesjonalni doradcy Klienta, którzy podpowiedzą, jaki asortyment będzie odpowiedni do prac budowlanych i wykończeniowych.

Posiadamy dobrze zaopatrzony dział narzędzi i elektronarzędzi, który spełni oczekiwania każdego majsterkowicza.  Oferujemy sprzęt niezbędny w każdym warsztacie: klucze, wkrętaki, młotki, piły, a także materiały ścierne, narzędzia murarskie oraz akcesoria malarskie. Znajdziesz u nas podstawowe materiały ogólnobudowlane, m.in. pustaki, cegły, cement, wapno oraz dociepleniowe takie jak: wełna mineralna, styropian oraz tynki zewnętrzne.  

Dział prezentujący wyposażenie łazienek umożliwia bezpośredni zakup kabin prysznicowych, wanien, umywalek oraz baterii różnego typu, znanych marek, takich jak Koło, Cersanit czy Rocca. Z uwagi na ścisłą współpracę z RAMEX Showroom – Salonem Ekskluzywnych Łazienek i Wyposażenia Wnętrz w Nowym Sączu, mamy możliwość sprowadzenia dla Klientów na zamówienie szerokiego asortymentu płytek ceramicznych, gresów, mozaik, armatury, ceramiki sanitarnej, grzejników, mebli łazienkowych, tapet, drzwi wewnętrznych oraz podłóg i materiałów dekoracyjnych w różnych stylach.

Mini Market RAMEX Piwniczna  – jesteśmy blisko Ciebie!

Oddział RAMEX-u w Piwnicznej oferuje szeroki asortyment farb: emulsje wewnętrzne, farby fasadowe, emalie do metalu i drewna, środki do zabezpieczenia i dekoracji drewna, masy i grunty do przygotowania podłoża, a także powłoki posadzkowe i rozcieńczalniki. Uzupełnieniem podstawowej oferty w zakresie farb białych i kolorowych oraz farb i tynków strukturalnych, są produkty przeznaczone m.in. do metalu i betonu, a także oleje i szpachlówki.

Sprawna spedycja i transport między naszymi Oddziałami ułatwia także naszym Klientom korzystanie z oferty Mieszalnika Farb i Tynków. Oferujemy Państwu szybką realizację indywidualnych zamówień  na farby z mieszalnika firm Atlas, Bolix, Cerestit i Baumit, przygotowanych specjalnie na Wasze życzenie.

Mini Market budowlany w Piwnicznej obsługuje nie tylko mieszkańców najbliższych miejscowości takich jak Rytro, Młodów, Wierchomla czy Żegiestów. Odwiedzają nas licznie również Słowacy z nieodległego Mniszka nad Popradem i z Lubowli. Zapraszamy na zakupy do naszego Mini Marketu  budowlanego mieszkańców Miasta i Gminy Piwniczna – Zdrój, a także Gminy
Rytro i Gminy Muszyna. Dzięki sprawnemu transportowi własną flotą samochodową firma RAMEX dostarcza towary pod wskazany adres, prosto na plac budowy.

Mini Market RAMEX Piwniczna  – nowa oferta

Oferta Mini Marketu budowlanego RAMEX w Piwnicznej to również możliwość skorzystania z Wypożyczalni sprzętu budowlanego. Nasza firma oferuje Klientom indywidualnym, jak również firmom wykonawczym oraz podwykonawcom inwestycji budowlanych, możliwość wypożyczenia sprzętu budowlanego, ogrodniczego, narzędzi i elektronarzędzi.

Z radością informujemy również, że tuż obok Mini Marketu budowlanego RAMEX w Piwnicznej powstała ekologiczna, samoobsługowa myjnia samochodowa. Prostota jej obsługi, możliwość płatności kartą lub gotówką, oraz bliskość znakomicie zaopatrzonego sklepu z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi, dodatkowo podnoszą jej atrakcyjność, wynikającą z dobrej lokalizacji przy ul. Węgierskiej – jednej z głównych ulic Piwnicznej. 

W naszym Mini Markecie budowalnym w Piwnicznej uzyskają Państwo także pełną i rzetelną informację na temat oferty Składów Fabrycznych BRUK-BET DESIGN. Ów asortyment obejmuje m.in. płyty tarasowe, kostkę brukową, stopnie schodowe, betonowe meble, murki i ogrodzenia, kamienie dekoracyjne, małą architekturę ogrodową oraz produkty dla infrastruktury drogowej i kanalizacyjnej.

Skontaktuj się z nami
RAMEX | Piwniczna
ul. Węgierska 2A, 33-350 Piwniczna-Zdrój, woj. małopolskie
+48 18 446 41 23
piwniczna@ramex.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

Sobota 8:00 – 13:00

Niedziela nieczynne

To top