Kariera

Sprawdź aktualnie dostępne oferty pracy

Miejsce pracy: Nowy Sącz, ul. Wiśniowieckiego 123C

Opis stanowiska:

  • Znajomość podstawowych zasad obsługi klienta
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Mile widziana znajomość branży budowlanej i wykończenia wnętrz
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansowania w strukturach sprzedażowych firmy
  • Stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Dodatkowe informacje:

  • Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Miejsce pracy: Rzeszów, Tarnów, Nowy Sącz, Nowy Targ, Piwniczna.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko: Kierowca C+E transport krajowy, transport międzynarodowy.

WYMAGAMY :

  • Prawo jazdy kat C+E
  • Minimum 6 – miesięczne doświadczenie

OFERUJEMY :

  • Praca w systemie od poniedziałku do piątku
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie od 6000 zł netto

  • Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV oraz informacji jakie miejsce pracy interesuje Pana / Panią.

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku, nastawionych na wysoki poziom obsługi klientów, z podstawową znajomością zasad gospodarki magazynowej.

KWALIFIKACJE:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • nastawienie na wysoki poziom obsługi klientów
  • podstawowa znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • obsługa wózka widłowego
  • odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • mile widziana znajomość branży budowlanej
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • pełna wyzwań praca w miłym zespole

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie wizualizacji łazienek i wnętrz dla Klientów Salonu
  • Wykonywanie wycen wizualizacji, realizacja zamówień w oparciu o przygotowywane wizualizacje
  • Prowadzenie ewidencji zrealizowanych wizualizacji
  • Budowanie oraz utrzymanie relacji z klientami Salonu
  • Aktywna obsługa klientów salonu

Wymagania:

  • Znajomość zasad obsługi klienta
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programu CAD Decor będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza z zakresu wizualizacji aranżacji pomieszczeń będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Oferty proszę przesyłać na adres: e.cisowska@ramex.pl

To top