Skład budowlany, kostka brukowa Kraków - Ramex

Oddział RAMEX w Krakowie – Składy Fabryczne BRUK-BET DESIGN

Oddział RAMEX-u w Krakowie to przede wszystkim doskonale zaopatrzony skład fabryczny Bruk-Bet Design wraz z plenerową ekspozycją, przedstawiającą zastosowanie poszczególnych elementów w ogrodzie i w najbliższym otoczeniu domu. Ta wzorcowa ekspozycja przy ul. Bociana 16 w Krakowie przyciąga naszych Klientów z uwagi na ciekawą aranżację, obrazującą wkomponowanie elementów takich jak płyty betonowe, kostkę brukową czy palisady, w przestrzeń zielonego ogrodu, z żywymi roślinami.

Na wystawie oraz w magazynach Oddziału RAMEX – Kraków znajdą Państwo m.in. płyty tarasowe i ogrodowe, które łączą w sobie piękno, nowoczesne wzornictwo oraz wysoką funkcjonalność – doskonale sprawdzają się w najbliższym otoczeniu domu, na tarasie, jak również w ogrodzie. Dzięki wyjątkowemu wyglądowi oraz bogatej kolorystyce można je dopasować do terenu wokół domu – płyty tarasowe dobrze współgrają z aranżacjami w stylu rustykalnym, jak i o charakterze minimalistycznym lub nowoczesnym.

Absolutnym bestsellerem są kostki i płyty brukowe, które doskonale sprawdzają się w aranżacji ścieżek ogrodowych, przydomowych podjazdów czy traktów spacerowych. Ich wspólnym mianownikiem jest wyjątkowe wzornictwo inspirowane wyglądem naturalnych kamieni oraz szczególna odporność na uszkodzenia i zabrudzenia, którą zapewnia stosowany w trakcie procesu produkcji system ochrony powierzchni. Wielość form i faktur pozwala idealnie dopasować ich wygląd do aranżacji otoczenia.

Oddział RAMEX w Krakowie – przyjdź i zobacz plenerową ekspozycję!

Plenerowa aranżacja produktów marki Bruk-Bet Design ukazuje m.in. stopnie schodowe, wspaniałą alternatywę dla wykończenie schodów zewnętrznych płytkami ceramicznymi. Zachęcamy Państwa do skorzystania z tego praktycznego rozwiązania, jakie stanowią schody betonowe. W naszym krakowskim składzie fabrycznym Bruk-Bet Design można zaopatrzyć się w gotowe elementy, które posłużą do skonstruowania solidnych i estetycznych schodów.

W ofercie Oddziału RAMEX w Krakowie są także murki ogrodzeniowe, pełniące z jednej strony funkcję użytkową – wytyczają granice posesji, ogrodu itp., a z drugiej strony odgrywające znaczącą rolę dekoracyjną. Polecamy Państwu także palisady ogrodowe – nowoczesne, niezwykle kreatywne wyroby betonowe. Zasadą zastosowań palisad jest ich pionowa zabudowa obok siebie. Dają one możliwość ukształtowania otwartych oraz zamkniętych linii prostych i łukowych zarówno w płaszczyźnie poziomej jak i pionowej.

Klienci Oddziału RAMEX z ekspozycją i magazynem produktów Bruk-Bet Design, mogą skorzystać z pomocy projektantów, którzy pomogą zaprojektować teren wokół domu. Dla Państwa wygody oferujemy różne pakiety projektowe, które łatwo dopasować do swoich oczekiwań i możliwości. Projektanci pracują w oparciu o najlepsze wyroby Bruk-Bet Design. W razie potrzeby można zamówić usługę wymiarowania w plenerze na docelowym terenie realizacji projektu oraz dokumentację fotograficzną w celu przygotowania wizualizacji koncepcji architektonicznej w systemie 3D.

Oddział RAMEX w Krakowie – jesteśmy blisko Ciebie!

Oddział RAMEX-u w Krakowie to nie tylko produkty Bruk-Bet Design. Kupisz u nas podstawowe materiały budowlane: pustaki, bloczki, materiały izolacyjne (wełnę, styropian) oraz zaprawy, jak również gwoździe budowlane, wkręty konstrukcyjne, kołki do szybkiego montażu, kołki uniwersalne, klej do styropianu marki Koelner, pianę poliuretanową pistoletową lub zaprawę murarską marki Rawplug.

Nasi pracownicy z chęcią doradzą wybór produktów potrzebnych na placu budowy domu lub przy remoncie. Oferujemy m.in. taśmę dylatacyjną, taśmę tynkarską, płyty OSB, płyty GFK ognioodporne, płyty GKB wodoodporne, panele dekoracyjne, narożniki i kątowniki aluminiowe do profilów. A jeśli szukasz materiałów dekoracyjnych do ogrodu, znajdziesz u nas korę kamienną, otoczaki i keramzyt w różnych kolorach.

Nasz magazyn materiałów budowlanych w Krakowie zabezpiecza także dużą ilość produktów takich jak: wkręty do profili, łączniki krzyżowe do profili, profile sufitowe, kotwy do sufitów podwieszanych. Oferujemy również zaprawę murarską do silikatów, beton suchy, zaprawę klejową do płytek, hydroizolacja marki Ceresit, wełnę mineralną, a także granulat z wełny mineralnej uznanej marki Rockwool.

Atrakcyjne ceny i dostawa własną flotą samochodową prosto na plac budowy, także poza Krakowem, to nasze atuty. Bezproblemowy dowóz specjalnymi samochodami dostawczymi oferujemy m.in. przy zakupie papy, pustaków ściennych i akustycznych, bloczków gipsowych i silikatowych lub mineralnych płyt izolacyjnych.

W krakowskim Oddziale RAMEX-u można skorzystać również z Wypożyczalni sprzętu budowlanego. W naszej ofercie dla Klientów indywidualnych, firm wykonawczych oraz podwykonawców inwestycji budowlanych, znajduje się sprzęt budowlany, ogrodniczy, narzędzia i elektronarzędzia.

Klienci Oddziału RAMEX Kraków mogą zamówić każdy produkt dostępny w Centrali RAMEX Nowy Sącz z odbiorem w lokalnym oddziale lub z dostawą pod wskazany adres.

Wirtualny spacer

Skontaktuj się z nami
RAMEX | Kraków
ul. Bociana 16, 31-231 Kraków, woj. małopolskie
+48 784 582 785
krakow@ramex.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 7:00 – 17:00
Sobota 7:00 – 13:00
Niedziela nieczynne

To top