Wizualizacje łazienek to specjalność Ramex Showroom!

Wizualizacje łazienek to specjalność projektantów Ramex Showroom. To codzienne wyzwania, jakie stawiają przed nami klienci, zamawiający wizualizacje 3D. Szukając ciekawych, oryginalnych i nieszablonowych rozwiązań kierujemy się zasadą spełnienia oczekiwań zleceniodawców. Szczególną uwagę poświęcamy ustaleniom w zakresie designu, budżetu i dopasowania pomieszczenia do wybranego stylu wystroju wnętrz.

Prawdziwym wyzwaniem podczas tworzenia wizualizacji łazienek jest uwzględnienie wielu aspektów jednocześnie. Podstawą projektu jest określenie bezpiecznej odległości od instalacji elektrycznych oraz kanalizacyjnych oraz warunków mikroklimatycznych. To właśnie wilgotność i temperatura mogą stać się kluczowe przy aranżacji np. malutkiej łazienki. Przykładem jest ta, przygotowana przez naszych projektantów z wykorzystaniem płytek Ceramika Końskie.

Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa. Zwracamy uwagę na minimalizację ryzyka poślizgnięcia się oraz zachowanie intymności podczas korzystania z łazienki. Uwzględniamy wszelkie uwagi klientów w kwestii wykorzystania określonych materiałów wykończeniowych. Dokładnie zaznaczamy i tłumaczymy, jakie możliwości daje nam dana przestrzeń użytkowa.

Wizualizacje łazienek o niewielkim metrażu

Wizualizacja nowoczesnej łazienki zaprojektowana przez specjalistów Ramex Showroom

Wizualizacje łazienek o niewielkim metrażu wymagają nie tylko wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania wnętrz, ale również pomysłowości. Nasi klienci korzystając ze wsparcia ekspertów otrzymują profesjonalne wizualizacje łazienek w kilku rzutach. Dodatkowym atutem jest to, że w ten sposób przede wszystkim oszczędzają pieniądze i swój czas. Bez profesjonalnego projektu łazienki nietrudno o pomyłkę, co skutkuje zazwyczaj wykonaniem licznych przeróbek oraz wzrostem kosztów remontu.

W Ramex Showroom klienci mogą uzyskać poradę i praktyczną pomoc, co do projektu łazienki o małym metrażu. Mając na uwadze przygotowanie wizualizacji łazienki z mocno ograniczoną powierzchnią staramy się wskazać przede wszystkim praktyczne rozwiązania co do wykonania podłączeń sanitarnych. Podstawą udanego projektu i wizualizacji jest bardzo dokładne przemyślenie zakresu prac remontowych i wykonalność poszczególnych pomysłów na aranżację przestrzeni.

Zachęcamy do omówienia projektu łazienki w swobodnej atmosferze, przy kawie w naszym Salonie Ekskluzywnych Łazienek – Ramex Showroom w Nowym Sączu przy ul. Wiśniowieckiego 123C. Więcej szczegółów uzyskają Państwo telefonicznie, dzwoniąc na numer bezpośredni działu projektów: 600 443 725.

Wizualizacje łazienek z wykorzystaniem płytek Ceramika Końskie
To top