Wąska i długa łazienka ze stylem

Łazienka – miejsce w którym niknie hałas świata.

Nasz najnowszy projekt to odpowiedź na pytanie, czy można skomponować delikatną, nie atakującą kontrastami stylistycznymi łazienkę na wąskiej i długiej powierzchni w bloku? Nasi projektanci odpowiadają, że jak najbardziej. Przedstawiamy projekt wąskiej i długiej łazienki w której brak kontrastów i kompozycja ciepłych kremowych ścian, kamienia i podłogi pozwala uciec od hałasu świata. Naszym doświadczonym projektantom udało się w pełni i funkcjonalnie wykorzystać przestrzeń, nie zapominając w tym o detalach wizualnych i zachowaniu harmonii.

Po wejściu do łazienki pierwszym co widzi użytkownik jest cisza i spokój. Dyskretna kabina prysznicowa została rozmieszczona na całej szerokości łazienki dając wrażenie większej przestrzeni. W kabinie znalazła się również po całej szerokości półka w kamiennej ścianie, która dzięki subtelnemu podświetleniu nadaje niepowtarzalnego nowoczesnego stylu. System prysznicowy podtynkowy dopełnia dyskrecji całej kabiny. Toaleta również nie mogła zostać wyeksponowana w tym miejscu dlatego nasi projektanci zdecydowali się na system podtynkowy, dzięki czemu zyskaliśmy miejsce na kolejną ergonomiczną i podświetlaną półkę z elementem kamienia.

Z prawej strony po wejściu, w sposób subtelny umieszczono szafkę z 4 szufladami i 2 małymi półkami dzięki którym użytkownicy bez trudu zachowają porządek i czystość w pomieszczeniu. Ciekawym akcentem jest śnieżno biała owalna umywalka dodająca uroku, a dzięki temu, że jest nablatowa, pozostaje nam niemal w pełni użyteczna szuflada bezpośrednio pod umywalką co dodatkowo poprawia ergonomię. Elementem najbardziej przyciągającą uwagę jest natomiast wysokie do samego sufitu lustro, które nadaje nowoczesnego i luksusowego stylu, szczególnie kiedy dopełnione zostało pasem płyt imitujących kamień na ścianie, przedłużony na podłogę. W efekcie otrzymaliśmy stonowane miejsce które nie krzyczy, a z gracją prezentuje luksus i styl właściciela który nie potrzebuje krzykliwości, żeby pokazać swoją zindywidualizowaną osobowość.

W Ramex Showroom projektujemy nie tylko łazienki, ale również salony, jadalnie i inne pomieszczenia pomagając klientom poczuć się w swoim domu wyjątkowo i móc wyrazić siebie. Nasz zespół projektantów to osoby które oprócz umiejętności designerskich posiadają wiedzę na temat produktów które można zastosować dzięki czemu pomagają w tworzeniu wnętrz ergonomicznych, łatwych w codziennym użytkowaniu, a jednocześnie wyjątkowych wizualnie. W Ramex Showroom, poza projektami można zobaczyć pełne wystawy i inspirujące propozycje stylizacji wnętrz.

Zapraszamy do Ramex Shworoom!

To top