Mała łazienka z wanną

„Łazienka z wanną to jak podróż w czasie – zanurzając się w gorącej wodzie, można uciec od codzienności i przenieść się do zupełnie innego klimatu.”

Mała łazienka z wanną

Czy w małej łazience można zmieścić wannę? Nasi doświadczeni projektanci dowodzą, że tak! Przedstawiamy najnowszy projekt naszego zespołu designerów czyli kolejny etap projektu mieszkania z małą łazienką. Dołożyliśmy wszelkich starań aby łazienka była ergonomiczna, a jednocześnie dawała poczucie prestiżu i indywidualności.

Biała mała łazienka

Projekt łazienki, którą przygotowaliśmy dla naszego klienta, był wyzwaniem ze względu na małą powierzchnię pomieszczenia. Wcześniej przedstawialiśmy projekt w którym dużo miejsca było zaoszczędzone dzięki kabinie prysznicowej. W tym projekcie na miejsce kabiny prysznicowej zaplanowaliśmy wannę, a dzięki umiejętnemu rozplanowaniu aranżacji udało się ją wstawić tak, że w łazience nie brakuje miejsca.

Łazienka w stylu skandynawskim z wanną

W tym projekcie wykorzystaliśmy tak jak poprzednio baterie o kolorze złota które w połączeniu z bielą świetnie się komponując podkreślając w minimalistyczny sposób luksusowy styl. Zastosowane półki i szafki dodatkowo poprawiają ergonomię jednocześnie oszczędzając przy tym miejsce, a instalacje podtynkowe dodatkowo oszczędzają tak cenną w tym projekcie przestrzeń.

Biało-złota mała łazienka z wanną

Jeśli szukasz rozwiązania dla swojej małej łazienki, która będzie jednocześnie piękna i funkcjonalna, skontaktuj się z nami! Nasz zespół z przyjemnością przygotuje dla Ciebie projekt łazienki, który spełni Twoje wymagania i będzie odzwierciedleniem Twojego stylu życia.

Obserwuj nas na facebook i instagram.

To top