Projekt łazienki z płytkami Tubądzin i Stargres

Prezentujemy projekt łazienki z płytkami Tubądzin i Stargres przygotowany przez naszych specjalistów w Salonie Łazienek – Ramex Showroom. To piękne i klimatyczne wnętrze powstało przy zastosowaniu produktów wysokiej jakości, polecanych przez dekoratorów wnętrz. Aranżacja przedstawia m.in. płytki Grand Cave marki Tubądzin, płytki gresowe szkliwione Stark White oraz płytki gres szkliwiony Dublin Brown marki Stargres, ułożone w jodełkę.

Projekt łazienki oparty jest na pomyśle połączenia odcieni szarości i brązów w zestawieniu z białą ceramika sanitarną. To rozwiązanie ociepla wnętrze, szczególnie płytki drewnopodobne działają tu odpowiednio, równoważą chłód płytek ze wzorem przypominającym marmur.

Nowości Tubądzin w projekcie nowoczesnej łazienki

Płytki wykorzystane to produkty Tubądzin i Stargres

Grand Cave nowa kolekcja marki Tubądzin. Jest ona naturalna i bardzo wyrazista. Projektanci wnętrz z Ramex Showroom wykorzystali je w projekcie łazienki z uwagi na wyciszone kolory. Warto zwrócić uwagę na fakt, że strukturalna powierzchnia tych płytek nadaje im wyrazistego charakteru.

Płytki Grand Cave kojarzą się z ukojeniem w kontakcie z naturą. Aranżacja przygotowana przez naszych projektantów ułatwia wytchnienie, w domowej, zacisznej przestrzeni. Można powiedzieć, że design płytek Grand Cave kojarzy się z małą jaskinią – przytulnym, wyciszającym i ascetycznym wnętrzem.

Kolory pierwszoplanowe to szarość i biel, które sprzyjają relaksowi i medytacji. Projekt łazienki podkreśla balans tych kolorów, tak aby się równoważyły i napełniały harmonią całe pomieszczenie. Uzupełnienie w postaci płytek w odcieniach brązu jest ciekawym akcentem w aranżacji, zwłaszcza z uwagi na nietypowe ułożenie płytek drewnopodobnych w tzw. jodełkę.

Projekt łazienki z płytkami Stargres

Nowoczesny projekt łazienki Ramex Showroom

Projekt łazienki z wykorzystaniem płytki Stark White oraz płytki Dublin Brown marki Stargres, ma na celu przede wszystkim wskazać mocną inspirację drewnem i innymi naturalnymi materiałami. Matowa powierzchnia płytek drewnopodobnych ułożonych w jodełkę stanowi idealne tło dla ceramiki sanitarnej. Elegancja i gładka tekstura kontrastuje z ciepłym designem płytek przypominających drewniane deski.

Warto zauważyć, że architekci i projektanci wnętrz coraz częściej proponują aranżacje, w których przeważają ciemne płytki ścienne i podłogowe. Z pewnością dodają one wnętrzom elegancji i pasują do wielu stylów. Projekt takiej łazienki, dobrze zrównoważyć właśnie produktami takimi jak płytki Dublin Brown marki Stargres. Bowiem płytki drewnopodobne sprawiają, że ciemna łazienka jest gustowna, a nie przytłaczająca.

To top