Gdy kontrast staje się pięknem

„Czarno-biała paleta to język, w którym każdy kontrast przemawia z mocą, a każda odbita myśl staje się pięknem.”

nowoczesna czarno biała łazienka

W naszym najnowszym projekcie łazienki, nasi designerzy zapraszają do wnętrza harmonii niezłamanej silnym kontrastem. Połączenie płyt białego i czarnego marmuru wyjątkowo, a zarazem uniwersalnie ze sobą kontrastuje tworząc wyjątkowy efekt oraz podnosząc sam prestiż pomieszczenia. Dokładając naturalne rośliny powstanie nam wyjątkowa harmonia która pomimo skrajnych kontrastów daje poczucie spokoju i nie nadużywa zmysłów. Dzięki tym zabiegom udało nam się wykonać projekt łazienki w nowoczesnym oraz luksusowym stylu.

marmurowa łazienka

Nasi projektanci wykonując projekt łazienki zadbali o każdy szczegół, oprócz kontrastu kolorystycznego zadbali również o kontrast formy łącząc okręgi z kwadratami. Z racji wystarczającej ilości miejsca nasi projektanci przewidzieli w projekcie podwójną umywalkę wraz z szerokim lustrem zachowujące styl. Dzięki temu projekt ten wyróżnia się świetną ergonomią i wygodą użytkowania. Dalej wydobywając urok nawet z tego miejsca, nasi projektanci postawili na białe okrągłe umywalki z czarną armaturą na czarnych szafkach z szufladami i przegrodą na ręczniki co dodatkowo pozwala zachować porządek i zwiększyć wygodę użytkowania.

kontrastowe marmury

Dbając o szczegóły i mając do wykorzystania odpowiednią ilość miejsca, nasi projektanci zdecydowali się zaprojektować również białą wannę na podświetlanym podeście z czarnego marmuru dające wyjątkowy nowoczesny styl łazience szczególnie wieczorami i nocy. Dbając o ergonomię jak w przypadku dwóch umywalek i szerokiego lustra, zdecydowaliśmy się na półkę przy wannie w ścianie, która podświetlona dodatkowo nadaje uroku bez zaburzania harmonii.

duże płyty marmurowe

W Ramex Showroom projektujemy nie tylko łazienki, zapraszamy do naszych innych wizualizacji projektów tutaj. Powyższy projekt wykonaliśmy dla jednego z naszych klientów z użyciem materiałów które można obejrzeć w naszym salonie na miejscu. Zapraszamy serdecznie do naszego salonu wnętrz i łazienek Ramex Showroom, gdzie na wystawie zobaczysz płyty ścienne w kolorach marmuru, granitu, drewna oraz niepowtarzalną armaturę od polskich i europejskich producentów. Ramex, Nowy Sącz, ul. Wiśniowieckiego 123C.  

To top