Komfortowy projekt małej łazienki

„Mała łazienka może być równie komfortowa jak duża, ponieważ prawdziwy komfort pochodzi z funkcjonalnego wykorzystania przestrzeni.”

projekt małej łazienki

Przedstawiamy najnowszy projekt małej łazienki Ramex Showroom. Łazienka o wymiarach zaledwie 2,85 m2 dzięki umiejętnemu zagospodarowaniu jest w pełni funkcjonalna, komfortowa, a zarazem stylowa. Idealny projekt dla małych łazienek w których brak przestrzeni uniemożliwia tradycyjne formy aranżacji. Nasi projektanci wykorzystali wiele ergonomicznych rozwiązań które pozwolą na w pełni komfortowe użytkowanie małej łazienki.

komfortowa łazienka

W przedstawionym projekcie małej łazienki wykorzystaliśmy każdą możliwą przestrzeń na rzecz ergonomii o czym świadczy stylowa półka pod prysznicem która pełni rolę estetyczną oraz użytkową pozwalając na przechowywanie w niej kosmetyków. Sama kabina jest bardzo duża co zdecydowanie poprawia komfort użytkowania. W łazience tej nasi projektanci wykorzystali również stylową umywalkę wolnostojącą która nie zabiera nadmiaru miejsca, a jednocześnie pełni rolę dekoracyjną. Nad umywalką znajduje się lustro „plama” z podświetleniem LED które dodatkowo uwypukla i podkreśla fakturę płytek. Nasi designerzy wykorzystali w tym projekcie płytki gresowe imitujące tkaniny dzięki czemu przestają być twardą i chłodną w dotyku powierzchnią oraz sprawiają wrażenie miękkości i delikatności.

mała łazienka

W projekcie małej łazienki nasi designerzy wykorzystali zabudowę meblową która idealnie komponuje się z wykorzystanymi płytkami, drewniana stylowa półka zapewnia łatwy dostęp do często używanych produktów lub wykorzystana może zostać do ekspozycji małych ozdób co dodatkowo podkreśli indywidualność użytkownika. Ponadto wykorzystanie baterii bidetowej podtynkowej jest idealnym rozwiązaniem dla łazienek w których z uwagi na małą powierzchnię niemożliwym jest wykorzystanie tradycyjnego bidetu.

projekt łazienki

Nasi projektanci postawili na wykorzystanie beżu i złota, które nadaje ciepła, a jednocześnie wpływa na optyczne powiększenie łazienki. Ponadto połączenie tych barw pozytywnie wpływa na styl projektu sprawiając wrażenie luksusu przy jednoczesnej prostocie. Zapraszamy do skorzystania z doradztwa naszych projektantów Ramex Showroom którzy z pełnym zaangażowaniem i pasją zaprojektują każde pomieszczenie w Państwa domu.

Zapraszamy na nasz facebook i instagram.

To top