Łazienka marzeń

„Łazienka marzeń to miejsce, w którym woda i przestrzeń tworzą harmonijną symfonię, funkcjonalność i estetyka idą w parze, a każdy detal jest starannie przemyślany i dopasowany, aby zapewnić użytkownikom pełen komfort, relaks i odprężenie.”

Łazienka marzeń

Łazienka z oknem to prawdziwe marzenie dla każdego, kto ceni sobie naturalne światło oraz możliwość rozglądania się na zewnątrz. W tej przestrzeni znajdziecie dużą strefę prysznicową, idealną do relaksu i odprężenia po ciężkim dniu. Dwie umywalki to wszak rozwiązanie, które z pewnością przyda się w rodzinie lub w sytuacjach, gdy chcemy zachować prywatność podczas porannych lub wieczornych rytuałów pielęgnacyjnych. Natomiast toaletka z dużym lustrem Hollywood niewątpliwie zostanie doceniona przez każdą kobietę, gdyż ułatwia codzienną pielęgnację skóry i wykonywanie makijażu.

Ceramika sanitarna oraz brodzik kompozytowy w kolorze cafe doskonale komponują się z szarymi i drewnopodobnymi płytkami, tworząc elegancki i nowoczesny wygląd, a także ciepły i przytulny klimat. Grzejnik dekoracyjny nie tylko zapewni przyjemne ciepło, ale również stanie się ozdobą pomieszczenia. Obraz na ścianie to zaś subtelny akcent, który nadaje wnętrzu osobistego charakteru.

Łazienka marzeń

Drewno oraz dodatki w kolorze butelkowej zieleni przypomną nam o naturze i pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie. Całość zapewni niebywałą funkcjonalność oraz komfort, dzięki czemu każda chwila spędzona w tej łazience będzie czystą przyjemnością.

Łazienka marzeń

Projekt łazienki marzeń dla Inwestorów ze Starego Sącza wykonał Projektant RAMEX Showroom.


Wykonaj pierwszy krok w kierunku posiadania wnętrza marzeń, przychodząc do RAMEX Showroom. Nasi projektanci przygotują dla Ciebie indywidualny projekt, w którym ograniczenia przestrzenne i budżetowe nie będą ustępować aspektom funkcjonalności i estetyki.

Łazienka marzeń

Zapraszamy!

Zapraszamy na nasz FACEBOOK i INSTAGRAM.

To top