Kuchnia w której ergonomia tworzy design.

„W kuchni tworzymy nie tylko potrawy, ale także wspomnienia rodzinne, które smakują najlepiej.”

W dzisiejszych czasach kuchnia to nie tylko miejsce przygotowywania posiłków – to serce domu, przestrzeń, która łączy rodzinę i przyjaciół. Projekt kuchni ma ogromne znaczenie dla funkcjonalności i estetyki tego pomieszczenia. Dlatego właśnie pragniemy przedstawić naszą najnowszą propozycję – kuchnię, która nie tylko zachwyca wyglądem, ale także zapewnia doskonałą ergonomię oraz łatwość w utrzymaniu czystości.

Dbając o każdy szczegół w łączeniu stylistyki z ergonomią, nasi projektanci zdecydowali się na pokrycie mebli kolorem royal blue, który sprawdza się wprowadzając subtelną wyjątkowość bez zbytniego kontrastu, a zarazem sprawdza się poprzez zdecydowanie mniej widoczne zabrudzenia oraz tłuste ślady których w kuchni nigdy nie brakuje. Dodatkowo dzięki zabudowaniu całej ściany i przedłużeniu blatu w postaci stołu barowego uzyskaliśmy dodatkową przestrzeń roboczą i wygodną przestrzeń na szybki posiłek które łatwo utrzymamy w czystości.

Dzięki wyżej opisanemu zabiegowi naszym projektantom udało się w maksymalnym stopniu zadbać o ergonomię. Dbając o stylistykę mogli oni pozbyć się szafek nad blatem zostawiając jedynie designerski i pasujący do reszty okap nadający modernistycznego smaku, oraz nastrojowe oświetlenie ścienne. Rozwiązanie takie jest również wygodne ze względu na brak szafek nad zlewozmywakiem. Świetnym rozwiązaniem jest również dyskretny wąski kawałek przedłużenia blatu w zabudowanej ściance. Rozwiązanie to pozwala na odłożenie tam wszelkich niezbędnych w kuchni przedmiotów codziennego użytku dzięki czemu łatwiej zadbać o porządek na blacie roboczym.

Ponadto ciemna barwa przewodnia kuchni została rozjaśniona poprzez dodatki z jasnego drewna pasującego do paneli podłogowych. Dzięki temu zabiegowi kuchnia pomimo ciemnego royal blue nie jest ciemna. Dla dodatkowego rozjaśnienia nasi projektanci zastosowali na ścianie płyty imitujące biały marmur z niebieskimi akcentami co świetnie współgra z kolorem przewodnim kuchni, a zarazem dodaje wyjątkowego poczucia luksusu i jest łatwe w utrzymaniu w czystości.

Nasi projektanci Ramex Showroom to eksperci którzy zawsze łączą praktyczność i łatwość użytkowania pomieszczeń z wyjątkowym designem nie tylko w łazienkach i kuchniach, ale również innych pomieszczeniach. Zapraszamy do naszego ekskluzywnego salonu Ramex Showroom, gdzie nasi gotowi na wyzwania projektanci są do Państwa dyspozycji, doradzą, pomogą w doborze materiałów i rozwiązań w oparciu o przestrzeń jak u upodobania użytkownika, a także stworzą bezpłatny projekt.

Zapraszamy do Ramex Showroom
Nowy Sącz, ul. Wiśniowieckiego 123C

To top