Duża luksusowa łazienka

Łazienka to miejsce w którym zaczynamy i kończymy każdy dzień.

Miło nam powitać w nowym projekcie dużej luksusowej łazienki. Nasi projektanci zadbali o to, aby pomieszczenie było przestronne, jasne i funkcjonalne, łączące nowoczesny design z elementami natury. Zapraszamy do naszej wyjątkowej łazienki która stała się prawdziwym klejnotem w domu jednego z naszych klientów.

W tym projekcie nasi designerzy zastosowali wyjątkowe zaokrąglone nablatowe dwie białe umywalki ze złotymi wykończeniami które wraz ze złotymi bateriami i oświetleniem nad nimi świetnie się komponując wprowadzając nieskazitelność oraz luksus. Wszystkiego dopełnia wielkie dopasowane do wnęki w ścianie lustro, które dzięki głębszemu osadzeniu pozwoliło na stworzenie półki na często użytkowane przedmioty, zwiększając tym samym ergonomię. Zielony blat wraz z bielą, złotem i zielonymi roślinami wprowadza element natury odświeżając wizualnie całe pomieszczenie. Pod blatem znalazło się 5 pojemnych szuflad w kolorze naturalnego dębu, które pozwolą na zachowanie porządku jednocześnie komponując się z zielenią. Znalazło się również miejsce pod szufladami na pufę co dodatkowo poprawia wygodę użytkowania.

Nasi projektanci pracując na dużej przestrzeni mogli pokusić się o subtelne oddzielenie toalety od reszty łazienki dzięki czemu użytkownicy mają zapewnione więcej poczucia intymności, a jednocześnie ten zabieg sprawia, że łazienka jest wizualnie jeszcze bardziej czysta i nieskazitelna.

Ściana oddzielająca część toaletową od łazienkowej nie zaburza oświetlenia naturalnego poprzez przestrzenie w ścianie. Dzięki temu, w dzień część wejściowa łazienki nie jest zaciemniona, a w nocy część toaletowa oświetlana światłem z całej łazienki. Dodatkowo zastosowanie przy wejściu złotych pasów które współgrają z pasami w ścianie, nadają wyrafinowanego uroku i nadają luksusowego stylu całości.

Biel i złoto nadające nieskazitelności, czystości, ciekawości i luksusu oraz drewno na ścianach i zieleń nawiązujące do natury pomogły naszym projektantom stworzyć wyjątkowy, subtelny i delikatny styl w którym wszystko ze sobą idealnie współgra. W połączeniu z dużą łazienką, udało nam się stworzyć dzieło które pomoże użytkownikom w dobrym smaku rozpocząć jak i zakończyć dzień.

Zespół projektantów Ramex Showroom to doświadczeni designerzy którzy za każdym razem łączą w swoich projektach styl, ergonomię i łatwość w codziennym użytkowaniu każdej przestrzeni. Projektujemy nie tylko łazienki, ale również inne pomieszczenia domowe dostosowując projekt do stylu jak i przewidzianego budżetu, dostosowując do nich sprawdzone rozwiązania. Zapraszamy do Ramex Showroom.

Nowy Sącz ul. Wiśniowieckiego 123C

To top