Diamenty Forbesa 2024 są nasze!

Ramex, lider w branży budowlanej, ma zaszczyt poinformować, że został uhonorowany prestiżowym tytułem DIAMENTY FORBESA 2024, co niewątpliwie jest wyrazem uznania dla naszego dynamicznego rozwoju oraz świetnej strategii biznesowej.

DIAMENTY FORBESA to prestiżowy ranking tworzony corocznie przez redakcję magazynu „Forbes Polska”, a jego celem jest wyróżnienie i nagrodzenie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. To swoiste odzwierciedlenie kondycji i tempa rozwoju polskiego biznesu.

Lista „Diamentów Forbesa” to jeden z najważniejszych rankingów skupiających się na firmach z sektora prywatnego. Jego celem jest wyłonienie przedsiębiorstw, które charakteryzują się dynamicznym rozwojem i zanotowały największy średni przyrost wartości rocznie. Ranking jest tworzony na podstawie metodologii szwajcarskiej, która bierze pod uwagę wyniki finansowe firm oraz ich aktywa.

Znana z innowacyjnego i zorientowanego na klienta podejścia, firma Ramex konsekwentnie osiąga wyjątkowe wyniki i zdobywa lojalnych klientów. Wyróżnienie „Diamenty Forbesa 2024” jest świadectwem zaangażowania firmy w dążenie do doskonałości i sukcesu na konkurencyjnym rynku. To wyróżnienie nie tylko docenia wyniki finansowe Ramex, ale także podkreśla jego zaangażowanie w uczciwość i wysoką jakość usług.

To top