Wykonawca Roku 2023

Kupuj produkty Rawlplug w Ramex i walcz o wyjątkowe nagrody. Wystartowała nowa edycja Konkursu Wykonawca Roku Rawlplug, w którym zmierzą się ze sobą najlepsi wykonawcy z branży budowlanej i remontowo-wykończeniowej z całej Polski.

Organizatorzy konkursu są przekonani, że doświadczeni specjaliści w dziedzinie budownictwa posiadają wiedzę i umiejętności, które pozwalają na wykorzystanie produktów Rawlplug w sposób niezwykle skuteczny, bezpieczny, ale i kreatywny. Dlatego konkurs polega na wykonaniu zadania montażowego (do wyboru jest ich 8, ale już wykonanie jednego z nich może stać się przepustką do nagrody) i nagraniu filmu, który udokumentuje przebieg prac.

Zgłoszenia konkursowe będą przyjmowane przez stronę https://wykonawcaroku.pl/ od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023 roku. Co miesiąc jury konkursowe nagrodzi najlepsze prace, które wyróżnią się jakością montażu, innowacyjnością i kreatywnością. Co miesiąc do najlepszych fachowców trafi do 30 akumulatorowych elektronarzędzi marki Rawlplug, a na koniec rywalizacji 10 najlepszym wykonawcom tej edycji przyznane zostaną wyjątkowe Nagrody Główne: 3 samochody marki Volkswagen Golf VIII w roczne użytkowanie oraz 7 voucherów pobytowych do luksusowego apartamentu w górach. Zwycięzcy zostaną także zaproszeni na szkolenie w Rawlplug Academy oraz na uroczystą Galę Rawlplug VIP.

Udział w konkursie Wykonawca Roku to doskonała okazja, by wyróżnić się w branży i zdobyć uznanie dla swoich umiejętności, lepiej poznać flagowe zamocowania Rawlplug, a przy tym wygrać atrakcyjne nagrody. Pierwsze z nich zostaną przyznane już w połowie maja – dlatego sprawdź zasady konkursu na stronie https://wykonawcaroku.pl/ lub na Facebooku Rawlplug, montuj i… wygrywaj!

Całą gamę produktów Rawlplug znajdziesz w ofercie Ramex.

Zapraszamy do naszych marketów:

📍 Nowy Sącz ul. WIśniowieckiego 123C NAWIGUJ
📍 Piwniczna-Zdrój ul. Węgierska 2A NAWIGUJ

Zapraszamy na nasz facebook i instagram.

To top