Szkolenie Rawlplug

W dniach 23-24.03.2023 w siedzibie Rawlplug odbyło się szkolenie dla naszych przedstawicieli. Po serdecznym przywitaniu, oprowadzeniu po firmie i krótkiej prezentacji firmy oraz jej historii przeszliśmy do części szkoleniowej na której poznaliśmy najnowsze technologie zastosowane w elektronarzędziach oraz rozwiązania kołków montażowych firmy Rawlplug.

Podczas szkolenia mieliśmy okazję poznać najnowsze rozwiązania i technologie oferowane przez Rawlplug stosowane w elektronarzędziach takich jak wkrętarki, wiertarki, młotowiertarki, szlifierki kątowe i wiele innych elektronarzędzi, a także kołków montażowych. Szkolenie przeprowadzone było profesjonalnie, a dzięki temu nasi przedstawiciele zdobyli nową wiedzę która pomoże lepiej dopasowywać produkty do konkretnej sytuacji.

Szkolenie prowadzone przez firmę Rawlplug było wspaniałym doświadczeniem. Otrzymaliśmy wiele cennych informacji, które na pewno pomogą nam w codziennej pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mieliśmy okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu i już nie możemy doczekać się kolejnych szkoleń prowadzonych przez firmę Rawlplug.

Obserwuj nas na facebook i instagram.

To top