Ramex Ski 2023

W dniach 08.01.2023 – 13.01.2023 r. przedstawiciele Ramex oraz nasi partnerzy handlowi wyjechali na wyjazd szkoleniowo-rekreacyjny Ramex Ski 2023 do Pellizzano w dolinie Val di Sole we Włoszech. Był to nie tylko czas ciekawych szkoleń w hotelu, ale także okazja do spędzenia czasu na stoku oraz zacieśnienia relacji biznesowych, a także osobistych.

Już od samego początku wyjazdu panowała wspaniała atmosfera, a uczestnicy chętnie dzielili się swoimi narciarskimi doświadczeniami. Wiele osób wykorzystało ten wyjazd, aby poza uczestnictwem w szkoleniach, poprawić swoje umiejętności na stoku, dzięki czemu mogliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym.

W czasie wyjazdu odbyły się również zawody o Puchar Ramex w slalomie gigancie w kategoriach: slalom mężczyzn, slalom kobiet i slalom snowboard. Zawody budziły wiele emocji, a zwycięzcy nie kryli radości ze zdobytych trofeów i upominków.

Wieczorami, po czasie spędzonym na stoku, wszyscy spotykali się w hotelowej restauracji, gdzie mogli skosztować włoskich specjałów, a później przechodzili do części szkoleniowej. Nie brakowało też chwil relaksu i zabawy, dzięki czemu każdy z naszych kontrahentów mógł zregenerować siły przed kolejnym dniem na szkoleniach.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas na Ramex Ski 2023!
Widzimy się za rok!

Zapraszamy również na nasz Facebook i Instagram.

To top