Kulig Ramex 2023

W sobotę 21.01.2023 r. odbył się kulig zorganizowany dla pracowników firmy Ramex. Przejazd saniami zaprzęgniętymi końmi rozpoczęliśmy w Krynicy-Zdrój który przebiegał przez malownicze tereny, pełne śniegu, drzew iglastych, a pochodnie dodawały wyjątkowego klimatu. Czuliśmy się jakbyśmy przenieśli się w czasie, jakbyśmy byli częścią tradycyjnej wsi polskiej. Podczas jazdy mogliśmy podziwiać piękną zimową scenerię. Finał przejazdu miał miejsce w karczmie Cichy Kącik gdzie zasiedliśmy do stołów.

Po powrocie z przejażdżki odbyła się zabawa przy akompaniamencie DJ w czasie której świętowaliśmy jubileusz naszych wieloletnich pracowników: Pawła Roli (25 lat), Tadeusza Kiwiora (20 lat), Adama Zemanka (10 lat), Tomasza Stawiarskiego (10 lat), Pawła Frączka (10 lat) i Adama Dwojaka (10 lat). Dziękujemy za te wszystkie lata i mamy nadzieję, że przez kolejne lata będziecie wzmacniać nasz zespół doświadczeniem i zaangażowaniem.

Kulig zakończył się późną nocą. Wszyscy uczestnicy byli zgodni co do tego, że to było wspaniałe przeżycie i z chęcią wrócą na kolejne takie wydarzenie.

Zapraszamy na nasz facebook i instagram.

To top