Podejmij współpracę z Ramex Showroom!

Firma Ramex od lat stara się wychodzić naprzeciw wymaganiom klientów. Poszerzając naszą ofertę, szczególnie zwróciliśmy się w stronę najlepszych projektantów i architektów wnętrz w Polsce. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy Ramex Showroom. Oprócz ciekawej ekspozycji, posiadamy bardzo bogaty wybór próbników i katalogów oferowanych przez nas towarów: płytek, armatury, ceramiki sanitarnej, drzwi, podłóg, oświetlenia, tapet, oraz wielu innych elementów wykończenia wnętrz, które możemy wypożyczać pomagając tym samym w realizacji Państwa projektów.

Na rynku budowlanym i wykończeniowym działamy nieprzerwanie od 25 lat, dlatego też bazując na zdobytym doświadczeniu jesteśmy w stanie wyszukiwać dla Państwa oraz Państwa Klientów propozycji nawet najbardziej nietypowych towarów i rozwiązań, sprowadzić je z najdalszego zakątka świata, oraz przygotowywać profesjonalnie opracowane wyceny ułatwiając Państwu pracę. Dla architektów i projektantów wnętrz oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Gwarantujemy również solidne wsparcie techniczne, merytoryczne oraz szkoleniowe.

W naszym salonie Ramex Showroom stworzyliśmy miejsce spotkań i inspiracji dla architektów, projektantów wnętrz, wykonawców oraz Państwa klientów, gdzie w miłej atmosferze przy kawie możecie Państwo pracować nad realizacją Waszych projektów. Oferta nasza jest adresowana do osób zajmujących się zarówno projektowaniem,
jak i wykonawstwem w procesie wykańczania wnętrz. Zachęcamy bardzo do kontaktu telefonicznego, e-malowego oraz do odwiedzania naszego Showroomu znajdującego się w Nowym Sączu przy ul. Wiśniowieckiego 123C.

strefaprojektanta@ramex.pl
784-583-034

To top