Jubileusz 25 lecia!

JESTEŚMY Z WAMI JUŻ 25 LAT !

Rok 2021 jest wyjątkowy w historii naszej firmy, ponieważ to właśnie w tym roku upływa 25 lat od powstania firmy Ramex. Na przestrzeni ćwierć wiecza czynnie uczestnicząc w kreowaniu wizerunku na rynku budowlanym mała rodzinna firma zmieniła się w spółkę prężnie działającą na wielu płaszczyznach. Dzięki rzetelności, profesjonalnej obsłudze i biznesowej wiarygodności jesteśmy jednym z liderów polskiego sektora dostawców materiałów budowlanych. Projekty budowlane zrealizowane z naszym udziałem znaleźć można nie tylko w małopolsce, ale także na terenie całego kraju jak i za granicą. Obecność na rynku od 25 lat zdecydowanie potwierdza, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Firma Ramex została założona przez Roberta Ramsa w maju 1996 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Siedziba firmy mieściła się w niewielkim sklepie przy ul. Kolejowej 27 w Nowym Sączu. Z biegiem czasu powstawały kolejne, prężnie działające filie: w Krakowie, Nowym Targu, Rzeszowie i Piwnicznej. Pozycja Ramex-u na rynku budowlanym umacniała się z roku na rok. Przełomowym momentem w historii Spółki Ramex było otwarcie blizniaczej firmy na terenie Słowacji – Ramex Slovakia s.r.o. z siedzibą w Presovie.

W 2012 roku firma PPHU Ramex przekształciła sie w spółkę komandytowo-akcyjną Ramex Sp. z o.o.S.K.A.

Dziś centrala firmy mieści się przy ul. Wiśniowieckiego 123 C w Nowy Sączu wraz z nowoczesnymi halami magazynowymi zabezpieczającymi obsługę dostaw do klientów indywidualnych oraz hurtowych.

STAWIAMY NA ROZWÓJ

W ciągu kilkunastu lat istnienia dołączyliśmy do grona wiodących na polskim rynku dystrybutorów materiałów budowlanych i wykończeniowych co potwierdza przynależność do elitarnego klubu „Gazele Biznesu” – najdynamiczniej rozwijających się firm na polskim rynku oraz dwukrotnie otrzymaliśmy- tytuł „Lidera rynku” dla najlepszej w Polsce firmy w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów budowlanych. Ramex jest również laureatem konkursów „Polski Sukces” oraz „Solidna Firma”.

Obecnie Ramex to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego w zakresie sprzedaży i dostawy materiałów budowlanych, kostki brukowej, chemii budowlanej, płytek ceramicznych i materiałów do kompleksowego wyposażenia łazienek. Oferujemy również usługi transportowe i spedycyjne obsługując przewozy na trasach krajowych, jak i zagranicznych na terenie Unii Europejskiej.

CO NOWEGO?

Z myślą o wymagających klientach i nie tylko, tworzymy Ekskluzywny Salon Łazienek i Wyposażenia Wnętrz – „Ramex Showroom”  Nowoczesne miejsce, w którym znajdziecie designerskie ekspozycje współczesnej architektury wnętrz i prezentacje najnowszych trendów, a także ofertę współpracy z projektantami dającą możliwość wyboru szerokiej gamy produktów do aranżacji wnętrz. Już wkrótce Wielkie Otwarcie.

Jak zatem podsumować ostatnie ćwierć wieku?

Nie ma sukcesu bez współpracy, dlatego stawiamy na partnerstwo z kluczowymi kontrahentami, profesjonalizm, zaangażowanie naszych pracowników w rozwój firmy oraz szybką i fachową obsługę naszych klientów.

Z okazji Jubileuszu 25-lecia firmy Ramex, pragniemy podziękować wszystkim naszym Klientom i Partnerom za wiele lat wyjątkowej współpracy i życzymy sobie i Wam kolejnych, owocnych 25 lat.

To top