RODO

Ochrona danych osobowych naszych Klientów to jeden z najważniejszych aspektów naszej pracy. Zależy nam, aby na bieżąco informować Państwa o wszelkich kwestiach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych.


Z dniem 25 maja 2018 r. obowiązuje unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”).

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych jest Ramex sp. z o.o. S.K.A. siedzibą w Nowym Sączu, ul. Wiśniowieckiego 123C.

W każdej chwili mogą Państwo się skontaktować z naszym Administratorem danych osobowych w sprawach ochrony swoich danych pod adresem e-mail: rodo@ramex.pl lub pisemnie na adres naszej siedziby: Ramex sp. z o.o. S.K.A. ul. Wiśniowieckiego 123 C, 33-300 Nowy Sącz.
 
Jeżeli nie zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych, prosimy wysłanie stosowne wiadomości na adres mailowy Administratora danych osobowych: rodo@ramex.pl.

To top