Zapraszamy na Agropromocję 2017

W tym roku Agropromocja 2017 odbędzie się w dniach 9-10 września 2017 roku, tradycyjnie w Nawojowej koło Nowego Sącza, na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego.

Agropromocja to największa wystawą rolnicza w naszym regionie, która już od 27 lat spotyka się z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników i zwiedzających.

Na Agropromocji prezentowane są nowoczesne rozwiązania techniczne w zakresie produkcji rolnej, przetwórstwa rolno-spożywczego, nasiennictwa, budownictwa wiejskiego, ekologii i ochrony środowiska. Swoje wyroby oferują też twórcy rzemiosła ludowego, właściciele gospodarstw agroturystycznych, pszczelarze, placówki naukowe, banki, wydawnictwa pism branżowych oraz instytucje obsługi rolnictwa. Wystawie towarzyszą liczne konkursy, degustacje potraw regionalnych oraz koncerty zespołów folklorystycznych.

 Z uwagi na swoją renomę i prestiż Agropromocja, przyciąga ogromną liczbę odwiedzających. W ciągu dwóch dni wystawę zwiedza od 30 do 50 tys. osób. Gwarantuje to duży efekt promocyjny dla wystawców oraz możliwość nawiązania korzystnych kontaktów biznesowych.

Już w ten weekend tj. 9-10.09.2017 r. zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Na wszystkich Klientów odwiedzających nasze stoisko czekają nasi pracownicy, przedstawiciele firm takich jak Bolix, Atlas, Leier, Bruk-Bet, Termalica, Dedra, Schiedel.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Strona Organizatora : agropromocja.modr.pl

Mapka dojazdu:

To top