Wentylatory -10% z Kartą Stałego Klienta

Przestań martwić się wilgocią, brzydkimi zapachami i pleśnią gromadzącą się w niewidocznych miejscach. Wydajny system wentylacji to przede wszystkim zdrowe, czyste powietrze bez mikroorganizmów, grzybów, pleśni oraz typowych łazienkowych lub kuchennych zapachów.  

Jakość powietrza, którym oddychamy jest niezwykle ważna dla zdrowia, a wielu chorób i alergii można uniknąć, instalując odpowiednie wywietrzniki. Firmy produkujące wentylatory proponują wentylatory, które nie tylko świetnie sprawdzają się w kuchni czy łazience ale również są atrakcyjnym elementem dekoracji wnętrz.

W tym tygodniu tj. od 16.10.2017r. do 21.10.2017r. rabat z Kartą Stałego Klienta otrzymasz rabat 10% kratki wentylacyjne i wentylatory ścienne!

Jeśli nie posiadasz Karty Stałego Klienta możesz ją zamówić tutaj a my Ci ją wyślemy na podany adres. Kartę możesz aktywować z domu tutaj i już bez zbędnych kolejek, formalności cieszyć się tańszymi zakupami. Posiadając Kartę Stałego Klienta otrzymujesz ekstra rabaty na zakupy w naszych Marketach oraz możesz wygrać nagrodę główną – wyjazd na narty do Włoch!!

Zapraszamy do Ramex w Nowym Sączu ul. Wiśniowieckiego 123 C lub Piwniczna ul. Węgierska 2A z Kartą Stałego Klienta!

To top