Odśwież swoje ściany z Tapetami i rabatem

Tapety to idealny pomysł kiedy bez większego wysiłku i nakładów finansowych chcemy stworzyć wyjątkowe, oryginalne wnętrze lub jeśli znudził się nam już nasze ściany i chcemy je odświeżyć.

W pomieszczeniach można położyć tapety na jednej lub na każdej ścianie. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy otrzymać. Wybór tapet jest ogromny. Tapety ścienne występują w wielu wzorach – od klasycznych z powtarzającym się wzorem po nowoczesne w geometryczne wzory, czy składające się na niezwykły obraz. Tapetami możemy ozdobić salon, dzięki temu nasz pokój zyska na reprezentatywności, barwne idealne do pokoików dziecięcych, jak i okładziny ścienne idealne do przedpokoju, czy kuchni.

W tym tygodniu tj. od 02.10.2017r. do 07.10.2017r. rabat z Kartą Stałego Klienta otrzymasz rabat 10% na TAPETY!

Jeśli nie posiadasz Karty Stałego Klienta możesz ją zamówić tutaj a my Ci ją wyślemy na podany adres. Kartę możesz aktywować z domu tutaj i już bez zbędnych kolejek, formalności cieszyć się tańszymi zakupami. Posiadając Kartę Stałego Klienta otrzymujesz ekstra rabaty na zakupy w naszych Marketach oraz możesz wygrać nagrodę główną – wyjazd na narty do Włoch!!

Zapraszamy do Ramex w Nowym Sączu ul. Wiśniowieckiego 123 C lub Piwniczna ul. Węgierska 2A z Kartą Stałego Klienta!

To top