Mocowania na wagę 10% taniej

Jeśli planujesz remont mieszkania lub renowację, oprócz niezbędnych materiałów budowlanych z pewnością będziesz potrzebował różnego rodzaju gwoździ, wkrętów, śrub czy kołków.

Gwoździe najczęściej wykonywane są ze stali, mosiądzu, miedzi i aluminium. W zależności od ich przeznaczenia i kształtu, dzieli się je na budowlane, ozdobne i specjalistyczne. W naszej ofercie znajdziesz gwoździe w różnych rozmiarach, m.in. budowlane,  gwoździe ozdobne oraz gwoździe specjalistyczne i wiele innych.

W tym tygodniu tj. od 18.09.2017r. do 23.09.2017r. rabat z Kartą Stałego Klienta otrzymasz rabat 10% na mocowanie na wagę (gwoździe, śruby, wkręty, kołki)!

Jeśli nie posiadasz Karty Stałego Klienta możesz ją zamówić tutaj a my Ci ją wyślemy na podany adres. Kartę możesz aktywować z domu tutaj i już bez zbędnych kolejek, formalności cieszyć się tańszymi zakupami. Posiadając Kartę Stałego Klienta otrzymujesz ekstra rabaty na zakupy w naszych Marketach oraz możesz wygrać nagrodę główną – wyjazd na narty do Włoch!!

Zapraszamy do Ramex w Nowym Sączu ul. Wiśniowieckiego 123 C lub Piwniczna ul. Węgierska 2A z Kartą Stałego Klienta!

To top