Nowe Ekspozycje

Zapraszamy do naszego salonu łazienek gdzie pojawiło się aż 5 nowych ekspozycji łazienek.

Prezentujemy wyszukane na targach świeże kolekcje producentów!

Kamień, granit marmur ale i obecnie bardzo popularna cegła połączona ze śnieżną bielą to główne nurty prezentowanych płytek.

Kolekcja hiszpańskiego producenta My SOHO – SCOTIA pięknie odzwierciedla kamień. Dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych -ciepłym beżowym i chłodnym szarym oraz w ciekawych formatach 120×30 oraz 120×60.

Kolejna kolekcja to AMELI firmy TAU połączona z cegłą z kolekcji LOFT firmy CERRAD tworzy ciekawe i nieszablonowe rozwiązanie do łazienek dla ludzi, którzy poszukują zaskakujących rozwiązań.

Płytki DISCREET firmy Stargres to oferta skierowana dla miłośników granitów. U nas tworzy bardzo ciekawe połączenie z okrągłą miską WC MERIDIAN firmy ROCA oraz szklanymi umywalkami.

Producent STARGRES prezentuje w naszym salonie jeszcze dwie kolekcje. Zgodnie z panującą obecnie modą nie mogło zabraknąć imitacji deski w połączeniu z płytkami o kolorze szarości czy betonu.

Kolekcje, o których mowa to satra deska TULLAMORE a do niej DONA/STARCK oraz NEW CONCEPT ocieplony drewnem DUBLIN

Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia ekspozycji oraz zapoznania się z szerokim asortymentem jaki prezentowany jest w naszym SALONIE ŁAZIENEK.

To top