Agropromocja 2016

Agropromocja jest największą wystawą rolniczą w naszym regionie, od 26 lat wydarzenie to spotyka się z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników i zwiedzających.

Na Agropromocji prezentowane są nowoczesne rozwiązania techniczne w zakresie produkcji rolnej, przetwórstwa rolno-spożywczego, nasiennictwa, budownictwa wiejskiego, ekologii i ochrony środowiska. Swoje wyroby oferują też twórcy rzemiosła ludowego, właściciele gospodarstw agroturystycznych, pszczelarze, placówki naukowe, banki, wydawnictwa pism branżowych oraz instytucje obsługi rolnictwa. Wystawie towarzyszą liczne konkursy, degustacje potraw regionalnych oraz koncerty zespołów folklorystycznych.

Z uwagi na swoją renomę i prestiż Agropromocja, przyciąga ogromną liczbę odwiedzających. W ciągu dwóch dni wystawę zwiedza od 30 do 50 tys. osób. Gwarantuje to duży efekt promocyjny dla wystawców oraz możliwość nawiązania korzystnych kontaktów biznesowych.

Już w ten weekend tj. 3-4.09.2016 r. zapraszamy na Agropromocje, która odbędzie się w Nawojowej koło Nowego Sącza. Na wszystkich Klientów odwiedzających nasze stoisko czekają nasi pracownicy, przedstawiciele firm takich jak Bolix, Climowool, Leier, Wienerberger, Atlas a także Konkurs na najlepsze zdjęcie (Regulamin Konkursu), Quiz z bardzo atrakcyjnymi nagrodami Regulamin (zwycięzcy Quizu) oraz losowanie Voucherów (Regulamin).

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

To top