Agropromocja

Agropromocja to największa wystawa rolnicza w regionie od 25 lat wpisana w kalendarz najważniejszych imprez promocyjno-handlowych w Małopolsce. Wystawa spotyka się co rocznie z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników i zwiedzających.

Tegoroczna jubileuszowa edycja odbyła się w dniach 5-6 września 2015 roku w Nawojowej koło Nowego Sącza, którą w przeciągu dwóch dni odwiedza ponad 50 tys. osób.
Agropromocja stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania masowej publiczności oferty rynkowej firm działających w sferze agrobiznesu, dlatego też corocznie podczas Wystawy swój dorobek, wyroby i usługi prezentuje blisko 400 firm z branży rolniczej i okołorolniczej, wystawców indywidualnych oraz instytucji. Imprezie towarzyszą pokazy, konkursy, występy zespołów artystycznych i inne atrakcje.
Agropromocja, z uwagi na swoją renomę i prestiż, przyciąga przedstawicieli instytucji i organizacji działających na rzecz wsi i rolnictwa, liczne rzesze mieszkańców miast i wsi oraz dziennikarzy prasy, radia i telewizji. Gwarantuje to duży efekt promocyjny dla wystawców oraz możliwość nawiązania korzystnych kontaktów biznesowych.
Przypominamy również, że do końca września trwa akcja dotycząca dociepleń, gdzie przy zakupie kompletnego systemu dociepleń otrzymasz klej gratis. Dodatkowo przychodząc do nas z ulotką które były rozdawane na Agropromocji otrzymasz 5% rabat na zakupy w naszych Marketach.

To top