XXIV Targi Agropromocji już za nami!

6-7 września 2014 r. w Nawojowej koło Nowego Sącza w Obiekcie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego odbyły się XXIV Targi Agropromocji.

Kilkadziesiąt tysięcy osób odwiedziło największą imprezę promocyjno – handlową branży rolniczej w Małopolsce. Między Narodowa Wystawa Rolnicza to największa tego typu impreza w naszym rejonie, która co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i zwiedzających.

Na Wystawie każdy mógł znaleźć coś dla siebie ponieważ zakres tematyczny wystawy był bardzo rozbudowany i obejmował między innymi maszyny i urządzenia do produkcji rolnej, wystawę drobnego inwentarza, przetwórstwo rolno ? spożywcze, ogrodnictwo, szkółkarstwo i urządzanie ogrodów, hodowle roślin i nasiennictwo, rolnictwo ekologiczne, agroturystykę, produkty regionalne i tradycyjne, rzemiosło i rękodzieło ludowe, budownictwo wiejskie, rzemiosło, rękodzieło ludowe, ogrodnictwo. Na scenie nie zabrakło występów folklorystycznych, orkiestr dętych, chórów i grup tanecznych. Wszyscy bawili się doskonale na tej już kultowej imprezie.

Podczas Agropromocji wręczono nagrody w konkursach. Tym bardziej jest nam niezwykle przyjemnie poinformować Państwa, że Firma Ramex została wyróżniona w kategorii „Najlepsza Ekspozycja” w Branży Budownictwo Wiejskie. Zajęcie I miejsce jest dla nas motywacją na kolejny rok.

To top