Wymiana ekspozycji w markecie

Zapraszamy do obejrzenia nowych ekspozycji w naszym salonie łazienek w Markecie.

Przygotowaliśmy kilka propozycji nowych kolekcji płytek. Wciąż wdrażamy nowe elementy wyposażenia, szukamy nowatorskich rozwiązań. Nasze łazienki to nie tylko płytki w boksach ale również nowatorskie rozwiązania oraz wciąż nowe propozycje mebli łazienkowych oraz ozdób, które nadadzą każdej łazience niepowtarzalnego klimatu.

Wciąż kierując się nowymi trendami wprowadziliśmy do sprzedaży umywalkę wolno stojąco, która swoją prostą formą nadaje się do każdej łazienki pozostając jej wizytówką. Dwie miski Wc Bold i Rivel firmy Actima, które to kolejne produkty z nowości, które z pewnością przypadną do gustu naszym Klientom oraz kabiny prysznicowe niemieckiego producenta Kermi, meble łazienkowe, szklane umywalki.

Dbamy o każdego Klienta i każdą przestrzeń w łazienkach. Niezależnie od tego czy posiadają Państwo dużą przestrzeń czy małą łazienką znajdziemy rozwiązanie dla każdej.

Nowe ekspozycje w naszym Markecie to propozycja również dla osób niepełnosprawnych dostosowana specjalnie do ich wymagań oraz swobodnego poruszania się w łazience.

Zapraszamy do zapoznania się z nimi na naszych ekspozycjach poniżej oraz zapraszamy do naszego Marketu w Nowym Sączu ul. Wiśniowieckiego 123 C. Czekają na Państwa nasi doradcy oraz projektanci wnętrz.

To top