Szkolenie produktowe w Feleczynie 2014

Feleczyn – miejsce niezwykle urokliwe, do którego z pewnością chce się wracać jeśli choć raz miało się okazję przeżyć tam niezapomniane chwile jakim jest ognisko we wspólnym gronie i śpiewem, który niesie po okolicy zachęcając do wspólnej zabawy.

W tym roku firma Ramex przywitała lato w Feleczynie piękną pogodą oraz zorganizowanym dla pracowników oraz partnerów Ogniskiem. Na czele biesiadników Prezes Robert Rams, który był głównym organizatorem ale również osobą zachęcającą do wspólnych rozmów, śpiewu oraz tańca.

Zaczęliśmy zabawę 27 czerwca 2014 o godzinie 17:00 od profesjonalnej prezentacji firm : BOLIX, PROMESA OKNA, ISOVER, BASF, BAUMIT, QUICK MIX, WA BIS, EBM POLSKA.

Później jakie kolejne atrakcje na nas czekały? Tradycyjne pieczenie kiełbaski, kaszanki, doskonały karczek. Każdy mógł wziąć udział w zorganizowanych konkursach z nagrodami. Wspólne śpiewanie przy biesiadnym stole nie miało końca a w zabawie tanecznej uczestniczyli wszyscy.

Wspólnie spędzony czas był doskonałym przykładem świetnej organizacji, wspólnego porozumienia, licznych dyskusji dotyczących nie tylko firmy teraz ale i przyszłości, w którą śmiało spoglądamy i którą chcemy przywitać nowymi pomysłami i przedsięwzięciami oraz ogromną ilością pozytywnej energii, która udzieliła się wszystkim biesiadnikom.

To top