Szkolenie z firmą ROCKWOOL

We wtorek 17. lipca 2012 r. na teren siedziby Ramexu przybyło Mobilne Centrum Szkoleniowe firmy Rockwool. Jest to przedsiębiorstwo należące do Grupy Rockwool – światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej – dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.

Rockwool był pierwszym zachodnim inwestorem, który uruchomił w Polsce produkcję i sprzedaż materiałów izolacyjnych ze skalnej wełny mineralnej.

W związku z programem Road Show obejmującym teren całej Polski – Mobilne Centrum Szkoleniowe Rockwool odwiedziło również Nowy Sącz. W tym dniu przy ul. Wiśniowieckiego 123C zgromadziło się wielu wykonawców oraz inwestorów indywidualnych, którzy chcieli zgłębić tajniki zastosowania skalnej wełny mineralnej. Uczestnicy spotkania mieli możliwość czynnego udziału w pokazie. Mogli sami nakładać klej, przyklejać wełnę, a także zatapiać siatki ? za co otrzymywali nagrody. Osoby zainteresowane ocieplaniem domu miały okazję skorzystać z indywidualnych konsultacji i porad specjalistów Rockwool. W programie szkolenia znalazła się również prezentacja rozwiązań Rockwool do ocieplania poddasza oraz podłóg i stropów.

Firma ta poprzez prezentację połączoną ze szkoleniem zareklamowała nowości w swojej ofercie jakimi są kleje do dociepleń. Dodatkową atrakcją był grill, a także wręczenie Certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w szkoleniu oraz drobnych upominków.

To top