Podpisanie nowej umowy handlowej – POLCOLORIT S.A.

W dniu 09.06.2009r. podpisaliśmy nową umowę handlową z firmą POLCOLORIT – Spółka Akcyjna w Piechowicach, producentem płytek ceramicznych. Dzięki temu nasz oferta poszerzyła się o produkty oferowane przez tego producenta:

– Płytki podłogowe i ścienne przeznaczone do stosowania wewnątrz budynków produkowane metodą tzw. podwójnego wypału: na uprzednio zaprasowaną i wypalona płytkę (tzw. biskwit) nakłada się szkliwo oraz pasty barwne techniką sitodruku i wypala ponownie. W tej technologii otrzymuje się płytki ze szkliwem matowym, transparentnym lub błyszczącym, o intensywnej, bogatej kolorystyce.

– Płytki gresowe do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków produkowane metodą jednokrotnego wypału. W tym wypadku surową płytkę (uprzednio zaprasowaną z masy granulowanej i wysuszoną) pokrywa się szkliwem i zdobi pastami barwnymi techniką sitodruku rotacyjnego, a następnie wypala w piecu. Dzięki tej metodzie otrzymuje się płytki o dużej wytrzymałości i małej nasiąkliwości – dzięki temu są one mrozoodporne.

Firma POLCOLORIT S.A. produkuje również dekory, listwy, londony, wałki oraz asortyment ręcznie malowany specjalnie na zamówienie klientów indywidualnych. Wyroby te produkowane są w oparciu o najnowsze światowe rozwiązania techniczne i technologiczne – dzięki czemu uzyskiwane są niespotykane w innych ceramikach efekty specjalne – np. dekory oraz listwy strukturalne, efekty trójwymiarowości, zdobienie metalami szlachetnymi.

Zakład produkuje wyroby w oparciu o wiedzę włoskich i hiszpańskich producentów płytek. Możliwe jest to dzięki wyposażeniu zakładu w nowoczesne maszyny firmy Sacmi (prasy, piece), Barberi & Tarozzi oraz Nuova Firma.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w Dziale Handlowym tel: 018 444-14-04 wew. 50

To top