Podpisanie nowej umowy handlowej – LODE POLSKA

Z przyjemnością informujemy iż w ostatnim czasie nasza firma podpisała nową umowe handlową z firmą LODE POLSKA. FIRMA LODE POLSKA jest w Polsce generalnym przedstawicielem Łotewskiej Fabryki Ceramiki Budowlanej. Cegielnia LODE jest jednym z największych producentów cegieł elewacyjnych w Europie Wschodniej. Fabryka eksportuje swoje wyroby miedzy innymi do Rosji, Danii, Szwecji, Finlandii i Niemiec, a od ponad 15 lat jej wyroby są znane i cenione również w Polsce.

Cegły te spełniają wymagania normy europejskiej PN-EN-771-1:2003 + A1:2005, numer certyfikatu CE 05 1325-CPD-837.

Cegły LODE wyprodukowane są ze składników najwyższej jakości, bez dodatku sztucznych barwników (cegła czerwona). Tajemnica niepowtarzalnej jakości i ciemnoczerwonej barwy tych produktów tkwi w unikalnej glinie, wykorzystanej przy ich produkcji. Fabryka korzysta ze złoża pochodzącego z ery paleozoicznej, z okresu dewonu (sprzed 300 mln. lat).

Naturalne składniki użyte do wyrobu cegieł (wyłącznie piasek i czysta od zanieczyszczeń glina) zapewniają produktom LODE trwałą barwę i odporność na szkodliwe działania warunków atmosferycznych na dziesiątki lat. Ciekawy kolor tych cegieł sprawia, ze doskonale komponują się z takimi materiałami, jak: drewno, szkło, aluminium, PCV. Oprócz niepowtarzalnej barwy, atutem produktów LODE jest szeroka gama kształtek elewacyjnych. Pozwalają one na rozmaite rozwiązania architektoniczne. Ich kształty i rozmiary mogą być różnorodne – w zależności od upodobań i fantazji budujących.

Od 2005 roku LODE zwiększyła swoją ofertę o cegły i kształtki w kolorze brązowym, cegłę drążoną żółtą oraz melanż w kolekcjach Rudite i Martins. Cegielnia LODE jest także wiodącym producentem ceramicznego bruku klinkierowego o bardzo wysokich parametrach technicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

To top