Otwarcie Marketu Dom-Ogród-Mieszkanie

Dnia 12 grudnia o godzinie 11:00 przy ulicy Węgierskiej 201, odbyło się uroczyste otwarcie nowego marketu budowlanego Dom-Ogród-Mieszkanie. W tym jakże ważnym dla nas dniu dopisało nam wielu wspaniałych gości zaczynając od przedstawicieli władz lokalnych z prezydentem Ryszardem Nowakiem na czele, poprzez posłów i innych dygnitarzy, do przedstawicieli różnych mediów.

Nie zabrakło też gwiazd, ceremonie otwarcia prowadził słynny aktor Piotr Szwedes. Dla gości przygotowaliśmy wiele ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Oczywiście jak na okres przedświąteczny przystało odwiedził nas Święty Mikołaj, który rozdawał prezenty wszystkim klientom. Obiekt został poświęcony przez zaprzyjaźnionego księdza Andrzeja Ramsa oraz księdza prałata proboszcza parafii św. Wawrzyńca. Nie zawiedli nas również nasi kontrahenci, którzy stawili się tłumnie i gratulowali tego osiągnięcia. Dzięki możliwościom, jakie daje nam nowa placówka przy ulicy Węgierskiej 201 wiemy, że będziemy mogli jeszcze sprawniej docierać do naszych klientów zarówno detalicznych jak i hurtowych . Po ilości klientów którzy w tym dniu nas odwiedzili dokonując zakupów wiemy już, że nasza nowa placówka cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem..

Po części oficjalnej zaproszeni goście udali się do „Biznes Clubu” przy ulicy Zielonej, gdzie odbył się wystawny bankiet.

Nasza nowa placówka handlowa o powierzchni blisko 3500m2, zlokalizowana jest przy ulicy Węgierskiej 201 (teren giełdy samochodowej). Dzięki tak dużej powierzchni handlowej nasza oferta uległa znacznemu poszerzeniu co zapewne przełoży się na Państwa wygodę.

Działy na nowym markecie to:

– Elektronarzędzia i akcesoria;
– Narzędzia ręczne;
– Artykuły metalowe;
– Akcesoria meblowe;
– Artykuły motoryzacyjne;
– Panele podłogowe MDF i płyta wiórowa;
– Dywany i chodniki;
– Firany i zasłony;
– Narzędzia budowlane;
– Drewno budowlane i płyty, stolarka;
– Instalacje wodne;
– Instalacje elektryczne;
– Wyposażenie łazienek i kuchni;
– Farby i akcesoria malarskie;
– Tapety;
– Panele ścienne;
– Płytki ceramiczne;
– Dekoracje;
– Oświetlenie i źródła światła;
– Artykuły gospodarstwa domowego;
– Rośliny, podłoża, doniczki, nawozy;
– Nawadnianie;
– Narzędzia ogrodnicze;
– Artykuły sezonowe;
– Chemia budowlana;
– Stolarka i akcesoria;
– Pokrycia dachowe;
– Izolacje;
– Materiały budowlane;
– Ogrodzenia;
– Kanalizacja;


Dodatkowo w ofercie nowego marketu Dom-Ogród-Mieszkanie znajdą Państwo szereg usług oferowanych przez naszą firmę, takich jak: cięcie płyt meblowych, transport z rozładunkiem, szycie firan i zasłon, projektowanie wnętrz i łazienek, mieszalnik tynków i farb, sprzedaż ratalna.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 20:00
Niedziela: 9:00 – 17:00


Do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy parking na 200 samochodów.

Serdecznie zapraszamy!

To top